Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tapasztalatok vélemények...

Tapasztalatok vélemények erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 13. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Gagyi lengyel csoda, ami ugyan dizájnos, csak nem strapabíró.
2014. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen körülményekhez keresel kocsit. Ez egy nagyon nehéz kocsi és nem is túl minőséges, de kertes házban, ahol nem kell pl. lépcsőn cipelned és rosszabb utakra jó lehet. (Kunertről van tapasztalatom, az is ugyanilyen lengyel nagy batár)
2014. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem

nagyon jó lehet.

Funkcióit illetöen mindenkèpp ilyet vegyèl.Van hozzà minden,nem alacsonyan van a fekvörèsz.

MÜszakilag nem tudok hizzàszolni,de ha strapabiró akkor tuti lesz.

Nekünk top riderben van ilyen,imàdjuk màr màsfèl ève.Hasznàltan vettük.

Viszont emelgetni,meg kocsiba betenni nem egyszerü.

EGYik b.nömnek pierr cardin volt ès ûtközben kisett a kereke.Szôval nem minden a màrkanèv.

2014. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 H.Orsolya ***** válasza:
2014. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as, a Pierre cardin is köztudottan elég gagyi, szóval az sem egy jó márkanév
2014. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az adbor, kunert, rafpol, baby lux, baby smile, mind egy kaptafára készült lengyel babakocsik. több ismerősömnek is van ezek közül valamelyik, kereke kiesik, silány minőség, gagyi váz stb. a pierre cardin se egy csúcsminőség, sőt..
2014. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
[link] és erről mit gondoltok?
2014. jún. 13. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:

A Bebetto ugyanez a kategória.

Nekem volt ilyen nagy dög Kunertem és Raf Polom is. Mindkettő hibátlanul működött, nagy szerettem.

Volt két Baby Designom is (Sport és Elf), szintén lengyel babakocsik. Imádtam azokat is. :)

2014. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!