Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Előfordulhat, hogy a Suzuki...

Előfordulhat, hogy a Suzuki Swift hátsó 3 pontos biztonsági öve rövidebb, mint más autókban és ezért nem tudom a gyermekhordozót bekötni?

Figyelt kérdés

Nem éri át az öv a gyerekhordozót, pedig úgy próbálom, ahogyan kell! Egyik oldalon sem sikerül...rövid az öv! Ilyenkor mi a teendő?


[link]



2014. jún. 24. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem rövid az öv, hidd el. Először én sem tudtam bekötni (akkor még nekünk is Suzukink volt), nem ért bele a rögzítőbe a csat. Haza kellett hívnom a férjemet, mert nem tudtunk elindulni. Ő 1 perc alatt bekötötte.
2014. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem sikerül, pedig 50szer megnéztem, hogy én vagyok bamba vagy tényleg rövid? Hátulra szeretném betenni, de az a "mellkas" részét az övnek nem tudom átemelni az ülésen, így nem tudom rögzíteni sem a hordozó hátuljához :/
2014. jún. 24. 10:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Régebbi autóknál előfordulhat, hogy rövidebb az öv és nem lehet normálisan bekötni, mi sem tudtuk a régi vw polo-ba, csak kicsit szabálytalanul, de viszont az új suzuki swift-be nem volt ilyen gond vele.
2014. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Kisebb autókba gyakran csak bázistalpas ülést lehet rendesen bekötni.
2014. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Régi autóknál előfordul. Nekünk 2003-as Fiestánk van, abba simán köthető. Szólj szerintem, a párodnak! A férfiak csodákra képesek ilyen téren!
2014. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem úgy sikerült bekötni, hogy először teljesen kihúztam a biztonsági övet. A láb részét kicsit feljebb toltam az autó ülésén, utána átvezettem hátul, majd elől. Bekattintottam a csatba és visszanyomtam az ülést, hogy rendesen álljon. Úgy sikerült bekötni, ha az öv nem ment egy kicsit sem vissza, végig feszesen kellett tartani.Mint írtam, nekünk is Suzuki Swiftünk volt és be lehetett kötni az ülést.
2014. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mikor megvettük a multifunkciós babakocsit, mi is próbálkoztunk többféleképpen is, de sehogy nem sikerült bekötnünk a bébihordót a kocsiba:(

Dilemma, hogy hozzuk majd haza a kórházból...

Az 1-es válaszoló módszerét kipróbálom még, de nem fűzök hozzá sok reményt, mert szerintem már így is próbáltuk.

2014. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nagyon rövidek az övek a S Swiftben. Volt olyan ülés, amit azért nem tudtunk megvenni, mert nem lehetett bekötni.
2014. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Milyen suzuki swiftetek van? A regiben lehet hogy tenyleg rovid az ov.

Nekunk az uj tipusu van, es abba be tudtam kotni a hordozot es az ulest is (Raf pol fenix babakocsihoz tartozo hordozonk volt, most pedig maxi cosy ulesunk van.)

2014. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 99-es 3 ajtós Swiftem volt. Hátra nam tudtam bekötni a hordozót, mert rövid volt az öv. Így amíg hordozóba vittem a gyereket, addig övé volt az anyósülés.
2014. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!