Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi bérlés Balatonlellén...

Babakocsi bérlés Balatonlellén vagy környékén?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyünk,de nagyon nagy a babakocsi,ha berakom a csomagtartóba más már nem is nagyon fér be.Arra gondoltam bérelnék egyet ha lehet ,csak nem tudom hol vannak ilyen cégek arra.Neten kerestem ,de nem találtam.Valakinek ötlete esetleg?
2014. jún. 25. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én őszintén szólva idegen kocsiba nem szívesen tenném a gyerekemet.Inkább ha ismerőstől esetleg kölcsönkértek egy fektethetős,esernyőre csukhatós babakocsit..máris megoldódott a probléma.Ismerőst azért csak ismered,látod milyen körülmények között él stb...és mégha teljesen át sem tudod mosni a kocsit,,,de mégis biztonsággal beleteszed a kicsit.Bérelt babakocsiknál nem tudhatod,hogy tényleg teljesen ápolt,tiszta család használta-e előtte,és a bérbe adó gondosan kitakarította-e előző baba után..
2014. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de sajnos nincs senki aki kölcsöntudna adni.A mostani kocsit is úgy használom,hogy takaró van beletéve,így a baba nem találkozik közvetlenül a huzattal.
2014. jún. 25. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!