Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek ilyen babakocsija?

Van valakinek ilyen babakocsija?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon megtetszett, vélemények?

Vagy ez jobb? [link]

Ti melyiket választanátok?


2014. júl. 22. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elsot nem ismerem.a masodik az jo.majdnem olyat vettunk,de nekem az nem tetszik a concorban, hogy a hordozonak a teteje nagyon bena.marmint nem olyan mint a tobbinek.nem merev,hanem csak egy anyag...szerintem nezd meg mindkettot eloben es probald ki oket.de azt vett meg amelyikre vagysz.nekem a stokke volt az alomkocsim,lemontam rola vettunk egy neonato multifunkcios babakocsit.tenyleg szep es jo...de mikor ket honapos volt a babam megvettuk a stokket.annyira fajt a szivem erte.:-)tehat a masik csak penzkidobas volt...
2014. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi Stokke-t használunk, de a CONCORD Neo volt a másik opció. Unokatesómék nagyon meg vannak vele elégedve!
2014. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi most vettünk babakocsit én is a Concord Neo-n és a Stokke Xplory-n gondolkodtunk...

Aztán végül a Stokke lett,Brendoba vettük ezért ajándékba kaptunk hozzá egy Stokke iZi Sleep hordozót :) annyi hogy még mózest vettük külön meg még pár dolgot hozzá:)

de én ahogy kipróbáltam mind a kettő babakocsit a Stokee sokkal jobb volt könnyebb irányítani tolni,álom babakocsi:)

De persze ha neked az nem tetszik akkor ne csak ajánlottam..:)

ha viszont ez a kettő közül kell választani akkor a Concord Neo:)

26 hkm :)

2014. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kettő közül egyértelműen a Concord Neo.


Én is vacillálok rajta, nekem a kosara miatt necces kicsit. Nem tudom, hogy elég tágas-e, a képek alapján nem tudtam még megállapítani.


Élőben sajnos még nem tudtam megnézni, mert a "mi" Brendonunkban nem árulják, lekérni meg csak úgy lehet, ha meg is vesszük. Szóval el kell mennem Pestre, hogy megnézzem élőben.

2014. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a 2. igaz mind a kettőnek szép az ára
2014. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!