Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vkinek véleménye erről a...

Vkinek véleménye erről a babakocsiról? Ill, szerintetek mi az ami fontos egy babakocsinál?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 6. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért normális kerekű kocsit adnak, nem ilyen kicsi minden gödörben megakadó, összevissza bolygózót. Mindenkinek más a fontos. Nekem a kényelem számomra illetve a baba számára, a tágasság, könnyű kezelhetőség, fújható kerekek.
2014. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokat olvastam róla, véleményeket is, az alapján a minősége kifogásolható. Javítani még sosem volt nálam ilyen.

Az, hogy mi fontos egy babakocsiban eléggé szubjektív, mindenkinek más a fontos. Ha neked lényeges, hogy ne legyen nehéz, akkor ne vagyél pl Bergont, mert az az. Neked kell tudni, hogy milyen minőségű terepen, mennyi időre, milyen időközönként használod, mennyire kell, hogy terhelhető legyen stb :)

2014. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na igen, de mivel a családunkban én leszek az első, akinek babája lesz, és még a barátnőim sem szültek, ezért nincs kitől tanácsot kérjek, az meg hogy bemegyek egy boltba, és a boltos vmire rábeszél... az nem fekszik... nem tudom, mit kell nézni a kerekeknél... mármint hogy fix legyen? és ne pörögjön, mint a bevásárlókocsiknál? Olyan helyen lakok, ahol nem kevés macskakő van... nem tudom mi lenne az ideális.
2014. aug. 6. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:
szia,sok macskakohoz első ranezesre ez nem lesz jo:) tul kicsik a kerekei es nem is pumpalhatok,szet fogja rázni a gyereket kb..Sima utakon kb tokmindegy szerintem milyet veszel,ott mind elmegy,de docogosebb terepen fontos a rugozas..Nekunk pierre carden 682 volt az első gyerekkel,városi körülmények között okes volt,ha néha terepre mentünk,ott is elment,de nem volt az igazi..buszozni a sport részével mar lehetett,a mozessel katasztrofa volt...a mostanink egy batar nagy,3 kereku jogger,oriasi kerekek,nagy,eros rugok,ez mindenen átmegy,könnyű tolni,viszont tomegkozlekedni meg se probalnek vele,mert dog nehéz...az a baj,hogy hasznalat közben jössz rá csak,hogy neked vajon jó-e v sem az adott kocsi
2014. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sógornőm hasonlót vett, csak 3 kerékkel. Azok a kerekek sokkal nagyobbak, mint a 4 kerekű változaté, nehéz terepen is kiváló a kocsi. Ők nagyon szeretik, elégedettek vele. Brendonba vették, nem volt 70 e Ft, ahhoz volt mózes, hordozó és az ülős sportrész.
2014. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia majd én is ilyen babakocsit szeretnék venni... énnekem ez a féle a legszimpatikusabb... csak van 2 bibi 1,hogy még nem mostanság szülök jó pár év, és lehet akorra nem lesznek már ilyenek sajna... -.- másik meg hogy nem tudom a nevét mert csak úgy találtam meg hogy travel system és nem tudom h télleg ez a becsületes neve... mondjuk a ezekkel kerekkel én sem szimpatizálok,mert elcsavarodik, de viszont könnyebb vele megfordulni ebből a szempontból szeretem mert az egyik barátnőmnek is ilyen volt és elég sokat vigyáztam a gyerekére:) meg praktikus mert nem kell külön hordózót venni...
2014. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!