Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A csatos hordozót (kengurut)...

A csatos hordozót (kengurut) hogyan a legegyszerűbb felcsatolni? Mi a menete? Az enyém chicco go go tipusú. Mennyire kell meghúzni a pántokat?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Atyaég, most rákerestem neten, még nézni is szörnyű a képeket erről a kengururól.

Szerintem mindegy mennyire húzod meg a pántokat, ez már legyen annak a dolga, aki esetleg kikukázza a szemetesedből, mert oda való.

Vegyél minőségi hordozót, aminek a terpesze megfelelő, vagy ha még nem tud ülni a babád, akkor vegyél mei tai-t, vagy kendőt.

Kérdezz bátran, segítek, ha tudok, csak kérlek ebbe a szörnyű termékbe ne tedd a gyereked!

2014. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Kengurus kérdéseddel a neten olyan indulatokat fogsz kavarni, hogy jobb, ha nem is olvasod a válaszokat.

én a helyedben a youtube-n keresnék rá videókra.

2014. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,és azt hiszem meg is fogadom!
2014. aug. 13. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, és nem is akarok erőszakoskodni, meg ilyesmik, de ez a kenguru tényleg nem tűnik valami jónak.

Nagyon pici a terpesze, a baba lába lóg benne - ami a csípőjének nem jó; a kenguru háta merev, nem veszi fel a gerinc vonalát, ami nagyon megterheli a baba hátát.

Csak összehasonlításként, a Chicco kenguruban így van a baba lába:

[link]

Egy megfelelő hordozóban pedig így:

[link]

2014. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!