Adaptert hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Tomas Hiker babakocsink van, de mint utólag kiderült, mikor vettük nem adtak hozzá adapter, amivel a hordozót a vázra lehet csatlakoztatni. Hiába reklamáltam meg, nem volt értelme. Adapter keresek hozzá, de sehol nem találok, csak lengyel oldalakon. A képek alapján elméletileg jó lenne hozzá a Tako jumper X, Raf-Pol Fenix, stb. adapter. Segítsetek hol tudnék csak magában adapter venni! Köszi!

Itt egy link róla:

[link]


2014. aug. 16. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahol vettétek, ott rendeljetek egyet hozzá az üzletben


[link]

2014. aug. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de inkább nem fejteném ki a véleményem a "kedves" eladóról. Tök normálisan megkérdeztük, hogy jár-e hozzá, mert mi nem kaptunk. Azt mondta, hogy ő márpedig ideadta. Mondtam semmi baj, akkor vennénk egyet. Közölte, hogy keressek a neten. A végén már ott tartottunk, hogy azt állította, nem is nála vettük a babakocsit. Megjegyzem, bár igaza lett volna, mert semmit nem bánok jobban, mint hogy nála vásároltunk :(
2014. aug. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!