Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Megnéznétek ezeket a gyerekülé...

Megnéznétek ezeket a gyereküléseket?

Figyelt kérdés

Ha valakinek volt/van valamelyik, tapasztalat róluk. Ezeket néztem ki és tapasztalat hiányában nem tudok dönteni.

1 éves a lányom, 9 kiló. Stabilan ül.


Ezek mind 18 kilóig vannak. Nézzek 25-ig, vagy ez így jó?


[link]


[link]


[link]


[link]


2014. aug. 28. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, minél szűkebb intervallumban van a súlyhatár, annál biztonságosabb. Szóval a 9-18-as jobb mint a 9-25-ös. A gyereket bele kell ültetni, ki kell próbálni, mert nem biztos, hogy kényelmes neki vagy a fejtámla nem ott van ahola kislány feje, még nőnie kell stb.... Azért az adac törésteszteket vedd figxelembe, bár úgy látom ezek mind jó eredménnyel végeztek. A pajzsosak a legbiztonságosabbak, de azt nem minden. Gyerek. Viseli el.
2014. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hihihihinihihi bocs, azért írtam kislányt mert nekem lánykám van :D Magamból indultam ki. :)))))
2014. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is most tervezunk venni fel eves kisfiamnak o meg nem ul viszont 8,5kg es mar alig fer el a hordozoban.mi 0-18ast veszunk.az utolso ketto sztem jo.mi is ez a ket marka kozott vacillalunk.de probald bele a gyereket.meg az ulest is a kocsiba mielott megveszed.a maxi cosinal az tetszik h "merev" a biztonsagi ove es nem kell a gyerek alol kotoraszni.
2014. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én ezek közül a Römert venném, nálunk jól teljesít, mondjuk nekünk a 15-36 kg-os van a nagyobbik gyereknek. A kicsinek Besafe van, a nagyobbik is ezt használta, nekünk nagyon bevált, nagyon könnyű bekötni és az övet sem kell a gyerek alól kotorászni, két mágneshez egyszerűen odatapasztod és kész. Ha érdekel, nézd meg ezt is esetleg:

[link]

2014. aug. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekünk a brendonban 25-öset ajánlottak az akkor 9 kilós porontynak.
2014. aug. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Kislány ő is. :)

A Besafe üléseket is néztem, de csak neten. Az a baj vele, hogy itt csak a Brendon érhető el, netről meg nem akarok rendelni épp a próba miatt. Ráadásul ahhoz elég drága, hogy lutri legyen.

2014. aug. 29. 07:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk besafe van, nagyon szeretjük, Ha netről rendelsz és nem jó mégsem, akkor vissza lehet küldeni és vissza adják a pénzt, ha jól tudom 2 hét van rá.
2014. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nekünk van egy Römer 9-18-asunk (utolsó link). Nagyon szeretjük, már a második gyerkőc használja. Nekünk kifejezetten a nagy fejpárnák tetszenek, mert így nem nyaklik le a gyerkőc feje. Biztonságos, stabil ülés.

A fiunk mondjuk már 2,5 évesen kinőtte hosszra, a lányunknak szerintem jó lesz még 1-2 évig, mert ő elég picuri (83cm és 10,5kg 2 évesen). Most emeltük neki a 2. pozícióba a fejrészt.


Esetleg nézz körül a 0-18-as kategóriában is. Ott nekünk szimpi a Maxi Cosi Opal, Maxi Cosi Milofix, Concord Ultimax. Ha a lányunk sokáig használja még a mostani ülését, kell majd egy új ülés, mert nemsokára érkezik a 3. baba. A hordozót 10 hónapig, illetve 1,5 évig tudtuk használni.

2014. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek közül a maxi cosi, vagy a Römer, mindkettő nagyon jó.

9-25-ösből (ha gondolkozol rajta) a Casualplay-t ajánlom. Nekünk ez van: [link]

De őszintén szólva én egy 1 éves gyereket 0-18-as ülésbe tennék, menetiránynak háttal. Pont határeset a kora miatt.

2014. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tényleg sokat segítettetek.

Voltam a boltban, és kipróbáltuk az üléseket. Egyértelműen a Römer jött be a felsoroltak közül. Jó is, kényelmes is, tetszik is. Azonban mégsem vettem meg, mert volt még egy PegPerego 0-18-as, amire ott figyeltem fel. A neten meg sem néztem, mert ezt a súlykategóriát kihagytam, de tetszett az is. Különösen a légáteresztő ülés. Így viszont még bizonytalanabb lettem, mert jó lenne sokáig használni, de attól tartok, hogy ez a 18-as nem hosszú távú befektetés.

2014. aug. 31. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!