Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Buszozáshoz és télire,1...

Buszozáshoz és télire,1 évesnek, esernyő babakocsi vagy 3 kerekű?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én buszozáshoz mindenképpen egy minnél kisebb és könnyebb esernyõkocsit vennék. Abból is van olyan aminek van lábzsákja.

Bár megmondom õszintén, én még azt sem tudtam egyedül feltenni a magas padlós buszra, de ez már az én bénaságom.

2014. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Távolsági vagy helyi járatos buszra? Mert nálunk a tavolsaginal össze kell csukni és be kell rakni alulra. Helyi járatra én meg csak az alacsonypadlósra tudom feltenni, arra viszont a nagy mozeseset is. Kérdés még, hogy alszik-e a kocsiban a gyerkőc, mert akkor jó, ha dönthető a támla.
2014. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nagy távolságon utaznánk...15-20 perc.a téltől félek pl a hó miatt...de az esernyőkocsi meg olyan kis....gyenge,vékony(hideg)...de a 3 kerekű meg csak nagyobb buszra...ezek miatt nem tudok dönteni :-(
2014. aug. 30. 22:55
 4/5 A kérdező kommentje:
2014. aug. 30. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül télre a 2. a legjobb megoldás. A másik kettőnek túl kicsik a kerekei, ha leesik a hó szinte lehetetlen tolni a kiskerekű kocsikat.
2014. aug. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!