Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozót vennél téli...

Milyen hordozót vennél téli újszülöttnek?

Figyelt kérdés

Decemberre várom 2. babám. 1. babámmal mindig is szerettem volna újszülött korától hordozót, de csak olyan 3 hónapos kortól használhatós van, ami már ülős. Olyan keresztbe akasztósat néztem ki. Láttam, hogy van olyan, amiben van biztonsági öv is a babának. Csak nem tudom, hogy rám fog e férni, ha rajtam lesz a kabát, meg ő bele fog e férni overállban. Van valakinek ilyesmilye? Beleférhet kabátostul egy baba, legalább úgy 2 hónapos koráig. Első szülöttem kezdi a sulit, el kell kísérnem minden reggel suliba (Angliában élünk, 4 éves. Így kizárt, hogy pár nap után egyedül járjon suliba). 6-8 perc az út. Ha csak lányomat akarom elvinni a suliba, aztán hazajövök, akkor nem kapnám elő babakocsit. Itt enyhék a telek, habár az utóbbi időben kezd durvulni itt is a helyzet. Ha az időjárás olyan, akkor babakocsiban vinném.

Milyet ajálotok? Linket vagy képet, vagy márkanevet írjatok léci.


2014. szept. 1. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik kérdésre válaszolnék. Én ha kabátban vittem a picit, akkor a kabát alá vettem a hordozót. Vagy nem cipzároztam be, vagy csak ameddig ment. Így is melegítitek egymást.
2014. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
végül is, az se rossz megoldás. Már csak találnom kell egyet, ami megfelel az igényeinknek.
2014. szept. 1. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem liliputim van, ahhoz lehet venni kabátot is. A hunbabának is van hordozós kabátja... Liliputiról konkrétan tudom, h szállít külföldre is.
2014. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!