Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Levehető kerekű babakocsi?

Levehető kerekű babakocsi?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem olyan 2 vagy 3 funkciós babakocsit ajánlani aminek levehetőek a kerekei (legalább a hátsók)?

Olyasmi fazonúakra gondolok mint pl. az Espiro Vector Air, Quinny Buzz, vagy esetleg a Pierre Cardin ps682.

Nem tudom, hogy ezek közül valamelyiknek levehető-e.

Igazából az Espiroval szemezek mert az a legkönnyebb, de nem tudom, hogy le lehet-e venni a kerekét, mert nagyon kicsi a csomagtartónk, és attól tartok, nem férne be kerekestől.


2014. szept. 8. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem most ilyen van:

[link]

Mind a 4 kereke levehető, és ezekkel 3 funkciós:

[link]

[link]

Könnyű, kicsire csukható, mégis hatalmas sportrésszel rendelkező szuper kocsi. Ezt tényleg 3 éves korig lehet használni!

2014. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


mind a 4 kereke levehető

2014. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az ABC Design tetszik, a többi sajna túl drága nekem. Egyébként használtat szeretnék venni. Várok még ötleteket, ha van valakinek, az eddigieket is nagyon köszönöm!
2014. szept. 8. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Az összes kerék levehető:

[link]

2014. szept. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Neonato Sport Tris van, annak is levehetőek a kerekei.
2014. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Stokke xplorym és 2kereke levehető, de az ára borsos.
2014. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!