Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti mit szóltok a Kunert...

Ti mit szóltok a Kunert Romantic Retro babakocsijához?

Figyelt kérdés

Azt nem tudom eldönteni, hogy most stabilabb hogy nagy kerekei vannak vagy mégse mert ugye nem egy vastag kerekek.

Valakinek volt hasonló vagy ilyen? Milyen maga a Kunert márka?



2014. szept. 27. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Kunert van, nagyon bevált, szeretjük. Nagy, masszív babakocsi, habár sok rosszat olvastam róla, nálunk egyik hiba sem jött elő. De ez a Romantic Retro szörnyen néz ki. Emellett nem valami praktikus. Emelni, összehajtani lehetetlen, és rosszabb minőségű úton szörnyű lehet vele közlekedni. Nem venném meg semmi pénzért.
2014. szept. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ami az előnye az a hátránya is: borzasztó nagy és nehéz (nekem is tetszett képről a Kunert, de megláttam élőben. Lift nélküli panelba szóba sem jöhetett)
2014. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Érdekesen néz ki, kicsit fura nekem a modern mózes, és hordozó a retro vázon. De nem rossz.

Viszont szerintem nem praktikus. Nagyon nehezen irányíthatónak tűnik, és nem hiszem, hogy kicsire csukható (akár, hogy a csomagtartóba beférjen).

Másrészről. Egy babakocsi nem feltétlenül attól stabil, hogy traktorkerekei vannak, és 80 kg-ot nyom.

Nekem egy 7 kg-os nem túl nagy kerekű TFK Dot kocsim van, ami elmegy erdei úton is, és olyan a kialakítása, hogy nem érezni benne a 11 kg-os gyerek súlyát. Aszfalton 1 ujjal irányítható, és ha megpakolom is stabil.

2014. szept. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehéz vele kanyarodni...
2014. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Énis ezt néztem ki, élőbe még nem láttam, ez nekem a nagyő a babakocsik között, gyönyörű. Vki vélemény?
2014. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sokáig gondolkoztam a babakocsin ez volt az egyik kedvenc de végül mégis Tomas Hiker babakocsink lett és egy percig se bánom! Hihetetlen jó minőségű, csodaszép, modern és könnyen irányítható! Csak ajánlani tudom!
2015. febr. 22. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Megírnád eddigi tapasztalataidat a Tomas Hiker babakocsiról? És hogy hol vásároltátok? Mi is ezt a kocsit néztük ki, de webshopból nem merem megrendelni.
2015. ápr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszenek a Tomas Hiker babakocsik, egyedül a kerekei miatt nem tudom...kicsit olyan túl feketék azzal, hogy ilyen csukottak. Élőben még nem láttam, csak neten. Én még a terhesség elején járok, úgyhogy lesz időm átgondolni, de esélyes :)
2015. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!