Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ismeri valaki vagy van valakin...

Ismeri valaki vagy van valakinek baby design dumbó hordozója?

Figyelt kérdés
tapasztalatra és véleményre lennék kiváncsi könnyü-e mert nekem 2,4kg mondtak rá kényelmes?
2014. okt. 28. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyet vettünk volt a babakocsihoz, még nem használtuk. Előtte Espiro Neon volt, sztem az komolyabb hordozó. Amit jónak találok benne, hogy van benne deréktámasz, van hozzá lábzsák, esővédő. Viszont sztem elég kicsi a hordozó.
2014. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is majdnem ilyet vettünk. Elsőre megtetszett (sprint+ babakocsit akartunk venni és ez volt hozzá), de kiderült, hogy elég kicsi a hordozója és féltem, hogy nagyon gyorsan kinövi.

Ezért mást vettünk végül (babakocsit is), amit nem bántunk meg azóta sem.


DE ami tetszett a derékkiemelő és hogy adtak hozzá lábzsákot is.

2014. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen hordozónk van, tényleg könnyű. Amíg a kisfiam kicsi volt, nagyon szerettük, mivel a gerinctámasz és a puha szűkítőbetét miatt már újszülött korában is nagyon kényelmes volt neki. Otthon pihenőszéknek is sokszor használjuk, praktikus tényleg. Most viszont már 75 centi és 9,2 kg, és hiába még csak 8 hónapos, de a hordozó biztonsági öve már sok centivel a válla alól indul, plusz hosszában is már csak 1-2 centi híja, hogy a feje túllógjon rajta. Most akarunk 9-18 kg-s autósülést venni, de ahhoz már ülnie kellene tudni, azt pedig még nem tud, így a kinőtt hordozót használjuk még, és reménykedünk benne, hogy mihamarabb felül. Szóval nem lenne egy rossz hordozó, de sajnos elég pici fajta...
2014. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!