Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vennél narancs- sötétzöld...

Vennél narancs- sötétzöld színű kocsit ha még nem tudod a baba nemét?

Figyelt kérdés

Szerintem uniszex a párom anyuja szerint fiús. Mondjuk nekem tetszik de elbizonytalanított.

Nektek milyen kocsiok van?


2014. nov. 16. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Es mi van akkor ha lany "fius" kocsiba kerul? Mi azzal a gond?
2014. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én tudtam, hogy fiú lesz, viszont én alapból szeretek elvegyülni(nem feltűnősködni az utcán, az esernyőm is "beborult égbolt" szürkés színű)szóval én bézs babakocsit választottam itt ott fekete mintázattal(az előző is bézs, csak szürkéskék kockás mintázatú

[link]



ha lányom lett volna, a rózsaszín és árnyalatai kizártak lettek volna, de még ruhában is(hacsak nem ajándékba, vagy külcsön rózsaszínt kapna, akkorhát használnám, de tudatosan nem venném, inkább a fehérés sárga színek mellett állnék - habár az télre túl nyárias..)

2014. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen mindegy a babakocsi szine, ha egy nő pl sötétkékkel jön velem.szembe egyaltalan nem vagyok attol még biztos, hogy fiu utazik benne.
2014. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kék és kérem és barna kombós kocsit is néztem az talán még jobban is tetszik. De ha többen is így gonbolják, hogy nem számít a színe a kocsinak akkor lehet azt veszem meg! :)
2014. nov. 16. 15:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen ,vennék. És nem utolsó sorban nem vitatnám meg senkivel, hogy milyen holmikat választok a saját gyerekemnek. Sem anyámmal, sem anyósommal nem egyeztettem, ha nem tetszik, nem nézik. Én használom minden áldott nap, ezért bocsássanak meg, de nekem kell tetszenie, nem másnak.
2014. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Lányom van, de sokszor hord kéket is. Sőt, ha az fog neki tetszeni később, akkor Pókember, traktor, kisautó, kutyafüléje is lehet, nem hiszek a nemi szerepre nevelésben.
2014. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Adrienn0122 ***** válasza:
A narancs-sötétzöld egyértelműen uniszex. Ha neked a kék tetszik v. bármi más, akkor vedd azt. Mi kislányt várunk, és a babakocsi sötétkék-világoskék egy kis narancssárgával. Én nem kedvelem a rózsaszínt, túlzásba vinni főleg nem.
2014. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen uniszex. Nekünk bézs-szürke-kék kocsink van a kislányunknak.
2014. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem bézs,makkor mindenkeppen iylen kocsink lesz, ha fiú, ha lany, mert nem egy babát tervezünk, minden babaánál új kocsi pedig azért húzós...
2014. nov. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez unisex szín. :)
2014. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!