Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Most tervezzük, hogy autósülés...

Most tervezzük, hogy autósülést veszünk a kislányunknak. Milyen típust érdemes venni, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 31. 10:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó kicsit érdekes amit írsz, gondolom a gyermeked még nincs 1 éves...

Max. 1,5 éves korig lehet a gyereket menetirány ám háttal bekötni, utánna már nem fér el a lába. Egy 2-3 évest képtleenség menetiránnyal háttal bekötni, nem hogy egy 4 évest.

A lányomnak maxi cosi priori xp ülése volt, 9-18 kg kategóriában, teljesen elégedett voltam vele, 9 hónapos korától tudtuk 3-éves koráig használni, utánna már nem fért el Benne kabátban.

A fiamnak is ilyen van most.

Teljesen elégedett vagyok a maxi cosi márkával, szinte minden babakocsival kompatibilis adapterrel, s minden méret kategóriában bevált

2014. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

[link]


Van ilyen, most csak random rákerestem. Ha nem fér el a lába, akkor isofix-en, hátrébb kell húzni (autóban előre, az első ülés irányába).

2014. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit szánsz rá.Römer Baby Safe volt az első,most vettünk neki(14 hónapos)Römer King 2-t.Először a Versafixet néztük,de nagyon keskeny.Nem vennék más fajtát.
2015. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!