Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nem tudok kiigazodni a babakoc...

Nem tudok kiigazodni a babakocsik között. Bővebben lent (? )

Figyelt kérdés

Eddig úgy tudtam, hogy az újszülött kortól használható babakocsiknál alapfeltétel, hogy vízszintesig dönthető legyen (ha nem mózesről beszélünk persze), de most egyre több helyen nézek travel system-es babakocsikat, ahol nem mindegyik dönthető teljesen vízszintig, de újszülött kortól hirdetik.

Akkor most hogy van ez?


Másik kérdésem, hogy vhol azt írják, hogy a tavaszi/nyári babáknak a mózesben melegük lenne. Ez igaz?


2015. jan. 5. 17:43
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Illetve tudnátok nekem ajánlani olyan travel system-es babakocsit hordozóval, ami újszülött kortól használható?

Fél emeletet kéne cipelnem, elég magasak vagyunk a férjemmel (én 176cm, ő 185cm), belvárosi környezetben élünk, bevásárló kosár mérete nem lényeg.

Lehet új is és használt is, de árban max. 50-60eFt környékére gondoltunk.

2015. jan. 5. 17:47
 2/28 anonim ***** válasza:

Mármint ezeknél a travel systemeknél a sport rész nem dönthető teljesen vízszinesig, ugye így gondoltad? Az nem baj mert min. 5-6 hónapos koráig a babának úgy is a mózesben van a helye ami teljesen vízszintes.

Amúgy nem tudom ki találta ki ezt a címeres baromságot hogy tavasszal-nyáron az újszülötteknek melegük van a mózesben, megnyugtazlak csak ugyanannyira van melegük mint a dönthetős változatban.

Javaslom hogy vegyetek egy normális márkásat használtan mert ennyi pénzért nem kaptok jó minőségű újat.

Mivel mindketten magasak vagytok ezért sanszos, hogy hosszú babátok lesz én az Abc Design babakocsikat ajánlom (cobra, mamba, condor) mert ezeknek nagy a mózesük, nem növi ki a baba 3 hónapos korára (mint egyes babakocsiknál).

2015. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Igen, arra gondoltam, h vmelyiknél nem dönthető teljesen vízszintesig (vmelyiknél elvileg igen).

Pl. erre gondoltam:

itt is azt írják, h újszülött kortól használható, de a videóban úgy látom, nem dönthető vízszintesig.. szóval nem értem. Átvágás?


https://www.youtube.com/watch?v=AsVHQGBYTRM


Köszi, megnézem, amiket írtál :)

2015. jan. 5. 18:12
 4/28 anonim ***** válasza:
Nekem februarban szuletett a babam.szo szerint utalta a mozest..mikor bejott a 40fok akkor meg csak abban volt el...
2015. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Megnéztem a babakocsikat, amiket írtál, ezeknek fix a karja, olyat szeretnék, aminek egy mozdulattal állítható, nem szeretném babástól emelgetni az utcán a belső részeket.

Ilyet tudsz ajánlani esetleg?

2015. jan. 5. 18:57
 6/28 anonim ***** válasza:
A sportrész nem dönthető sosem teljesen vízszintbe, hiszen nem is újszülötteknek való, arra a mózes és az autósülés való. Mit értesz pontosan ez alatt, mert többször is elolvastam, de nem tudom mire gondolsz " olyat szeretnék, aminek egy mozdulattal állítható, nem szeretném babástól emelgetni az utcán a belső részeket. "
2015. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem értem miért írják akkor itt, hogy újszülött kortól használható :/

[link]


Arra gondoltam, hogy egyes babakocsiknál átfordítható a tolókar, így egy laza mozdulattal változtathatunk, hogy lát-e minket a baba v sem. Viszont soknak fix a tolókarja és csak úgy lehet változtatni, ha mondjuk a mózest v a sportrészt forgatjuk.

2015. jan. 5. 21:43
 8/28 anonim ***** válasza:

Az átfordítható tolókar rémisztően rossz választás. Ha átfordítod a kart hátra kerülnek a bolygósítható kerekek és irányíthatatlan lesz a kocsi, ha meg lefixálod a kerekeket akkor nem tudsz vele kanyarodni.

Ha a gyerek elég nagy úgy sem a szülőre kíváncsi, nézelődni akar tehát nincs szükség a menet közbeni váltásra.

2015. jan. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ja amúgy azért írják hogy újszülött kortól mert a mózest használod újszülött kortól és nem a sportrészt.
2015. jan. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Bocs elírtam szóval a hordozót tudod használni újszülött kortól. De a belinkelt babakocsi egy igazi rakás sz@r. A barátnőmék ilyet vettek mert nem akartak sokat költeni a kocsira. Ezerszer megbánták azóta. Egy sima kátyún nem lehet áttolni, zörög, lötyög és a gyerek 4 hónaposan kinőtte a hordozót olyan kicsi.

Inkább vegyetek egy használt jó minőségűt mint egy új vackot jobban jártok.

2015. jan. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!