Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Maclaren babakocsija van...

Maclaren babakocsija van valakinek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy quest van.
2015. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt a fajtát néztem.Nekem csak a kocsiba lenne,ezért nem tudom hogy megéri-e.Mennyire könnyű összecsukni?
2015. jan. 6. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Az összecsukása nem bonyolultabb, mint egy átlag esernyőkocsié. Én azt nem szeretem benne, hogy nagyon keskeny az ülőfelülete. Viszont szerintem nagyon drága ahhoz képest, amit tud. Én tömegközlekedéshez használom, a kocsiban egy TFK Dot babakocsit tartunk, az kisebb összecsukva, és kényelmesebb is.
2015. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2015. jan. 6. 20:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahol élek nagyon sok Maclaren babakocsit látok, a legtöbbje a drágább fajta ami nagyobb,strapabírobbnak tűník. Nekem nem tetszik személy szerint én inkább Urbo2 vennék a Mammas and Papastól annak van mózes része is amikor a baba még nagyon pici. Ez ilyen divatkocsi, kicsik a kerekei is.
2015. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,de az enyém már elmúlt 1 éves,azért gondoltam hogy ez jó lenne a kocsiba.Egyébként van egy Armadillo babakocsija,de az nagyon nehéz,és sok helyet foglal.
2015. jan. 7. 23:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Néz szét a mamas and papasban ott vannak szép babakocsik amik esernyőre csukhatók. www.mamasandpapas.hu

A Maclaren ilyen divatkocsi, ha tetszik vegyél de csak a nagyobb komolyabb változatok amik jók azok pedig 200 eurónal drágábbak.

2015. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez is van ismerősnek, 1 évesnél nagyobb a kislánya és nagyon jól kitudja használni. Picire csukható kényelmes és stram.

[link]

2015. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Könnyű tolni, egy kézzel is könnyen irányítható, a Maclaren XLR jóval szélesebb 8 kiló, a kerekei nagyok tudom ajánlani.

Az XT-hez meg van mózeskosár. Mi kb 3 hónapig használtuk, annak aki nem szeret a természetben órákat eltölteni, hanem kocsiból ki be, bevásárló központok, plázák, repülővel gyakran közelekedik csak ajánlani tudom mert újszülöttkortól használható az ülőrésze, az XLR-hez lehet venni egy háló alulra hogy ne csússzon ki a baba, bár nekünk nem csúszott ki.

Az XLR szélesebb egy nagyobbacska gyerek is jól elfér benne, van benne ülőbetét, az XT-be venni kell- ajánlott- izzadás miatt pl- és egy éves kor utána mindenki dobja a Stokke meg Bugaboo babakocsikat, mert irtó nehéz és a gyerek ki be ugrál, sokka könnyebb kis városi babakocsi a Maclaren.

Én ajánlom.

2015. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!