Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A Pierre Cardin Deluxe PS699-s...

A Pierre Cardin Deluxe PS699-s babakocsi érdekelne? Mi a véleményetek róla? Mik a hibái? Találtam a jófogáson egy ilyen kocsit hordozóval együtt 30000 ft. Azért praktikus, mert a hordozót külön rá lehet rakni a vázra.

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem venném ezt a márkát.Kb 1 hónap múlva le fogod cserélni.
2015. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első ránézésre jónak tűnik.

Viszont:

-szerintem a 11,5 kg-os váz nem könnyű

-Nekem is hasonló típus volt, és nem igazán volt kényelmes az egyben dönthető ülés

-ennyiért drága

Nekem ilyen volt, én szerettem: [link]

Ez újonnan sem sokkal drágább.

Ha csak az tetszik benne, hogy a hordozó külön is rárakható, akkor nézelődj még, mert a legtöbb travel system rendszerű babakocsi tudja ezt.

2015. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké! Jónak tűnik,de nekem az esernyőre csukható kell, mert kicsi az autóban a csomagtartó és már most a második gyerekünk érkezik :) Szóval, ha tudsz esernyőre csukhatót hordozóval, sportrésszel akkor kiváncsian várom. A mózes nekem nem kell.
2015. jan. 7. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólóhoz csatlakoznék. Felejsd el ezt a márkát! Barátnőm is lecserélte a 20.000ft-os Pierre Cardin babakocsiját egy jobbra ( graco quattro tourra )
2015. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!