Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vasaroltunk egy hasznalt...

Gzsuzsa kérdése:

Vasaroltunk egy hasznalt Quinny Buzz 3-at, viszont lotyog ugy a sportresze es a mozes resze is Ez normalis?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pont erre vagyok kíváncsi. Mi is vettünk pár hete egy Abc Design babakocsit, és azon is lötyögnek a "rávalók". Én felhívtam egy babakocsiszervízt, rákérdeztem a dologra és ott azt mondták, hogy a használt babakocsiknál ez jellemző szokott lenni, sok esetben nem is lehet mit csinálni vele. Szóval én is kíváncsi lennék, hány embernek mozog rajta a mózes, meg ezek... :-/ és hogy ez mennyire veszélyes. Mert azért nem zavaró,ha tolom vagy ilyesmi, nem mozog, csak ha mozgatom. :))
2015. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mózes abból adódóan mozog, inkább billeg, mivel hosszú és csak közepén van rögzítve. A sportrész illetve a hordozó nem lötyög rajta. 15 hónapos a fiam, igaz nem használjuk napi szinten a babakocsit, szóval szinte olyan mintha új lenne....
2015. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekunk Quinny Buzz xtra van, nem hasznaltan vettem es nem lotyog rajta semmi.Viszont teljesen logikus, hogy hasznalt babakocsinal lotyognek rajta a dolgok.Egy autos ut alkalmaval 4-szer kell levenni es feltenni a babakocsirol a hordozot/mozest/sportreszt.Figyelembe veve,hogy tobbnyire autoval kozlekedek, valoszinuleg nehany honap hasznalat utan az enyemen is lotyogni fognak a dolgok.

Hasznalt dolgok vasarlasa eseteben mindig benne van a pakliban, hogy a kopo alkatreszek valoban kopottak.

2015. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat..

Annyira felduhitett az elado parasztsaga hogy vegul visszakuldtem (szerencsemre a futarszolgalat meg nem adta le a penzt es visszaadtak igy :) )

Habar eddig sok mindent vadaroltam neten ,de most biztosra probalok menni es uj kocsit valasztok amit ki is tudok probalni.

2015. jan. 10. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ha használtan veszek valamit, akkor csakis személyes veszem át. Igy le tudom ellenőrizni, hogy milyen állapotban van.
2015. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Easy Go babakocsink van, nekünk is lötyög/ne a mózes kosár, de nekünk az alján van egy kihajtható kampó amit alul a vázra kell pattintani, mint egy kitámasztó láb. a sport részt még nem használtuk, mert még nem nőttünk bele, de kipróbáltam a vázon és egy picit lötyög, de ha már benne fog ülni a gyermek a súlyából adódóan nem fog úgy mozogni. Szerintem. Mi is használtan vettük, fél éves babakocsi szóval nem agyonhasznált...
2015. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!