Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyünk?...

Milyen babakocsit vegyünk? Annyi van, és nem tudom melyik a jó. Nézelődtünk már, de az eladónak mindegyik eladó.1-2 kör sem mond sokat, amit az áruházban tettünk velük. Milyen a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Amiket nagyon ajánlottak:


PegPerego GT3, mert tágas, fordulékony,strapabíró, Multifunkciós, és jól is néz ki, van színválaszték.


CAM Combi Family Sport, mert könnyű, fordulékony, multifunkciós.


Chicco Trio Sprint, mert könnyű, kicsire csukható, mindenhova befér, fordulékony, multifunkciós.


Baby Design Lupo Comfort, mert tágas, fordulékony, multifunkciós. Viszont nagy, és nehéz.


Nem feltétel, hogy könnyű legyen, mert itt élünk a fővárosban, alacsony padlós buszok járnak felénk, valamint a combinora csatlakozunk, ha a belvárosba igyekszünk. Elég nagy az autónk is, az sem feltétel, hogy kicsi legyen. Mindenképpen multifunkciósat szeretnénk, mert ahhoz nem kell külön vásárolni.


Ezek alapján mindegyik felsorolt jó, mégis szeretnék tanácsot kérni. Ki, melyiket ismeri, venné a helyünkben. Ha van olyanja, venne-e újra olyat, miért. Ha nem, miért?


Köszönöm!



2015. febr. 7. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A felsoroltakat megnézve én a Peg Pregot vagy a Baby Designt mondanám. A Camnak és a Chicconak túl kicsik a kerekei és elég gagyi vázuk van ránézésre egy nagyobb kátyútól szétesnek. A Peg Pregonak és a Baby Designnek nagy kerekei vannak és stapabíró vázuk. Viszont a Peg Pregonak 3 keteke van ennél a típusnál meg kell szokni a padkázást pl., mert nagyon más mint a 4 kerekűeknél (tapasztalat mert nekünk is 3 kerekünk van: ABC Design Cobra).
2015. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A felsoroltakkal nincs tapasztalatom, de a sajátunk nagyon bevált. Britax B-smart 4

Egyik legfontosabb szempont az volt, hogy az autósülése biztonságos legyen (törésteszt). A férjem autókkal dolgozik, így a műszaki paramétereket ő nézte át és így esett erre a választás.


De a mindennapokban is jó kocsi. Én alacsony vagyok, de még így sem gond a padkákon, kisebb lépcsőkön áthaladás, ráadásul nagyon jól fordul.

2015. febr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ezekből kell vàlasztani, akkor a Peg Perego. A hordozója (primo viaggio) tesztgyőztes.

Cam-et nem vennék, elég gagyi, de legalàbb dràga.


Peg Perego Book-ot néztem, mert könnyű, könnyű kezelni akàr egy kézzel, kis helyen elfér.

2015. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyiket sem vennem meg, de a 4 kozul talan a Baby Design tunik jobban hasznalhatonak, viszont valoban nagyon nehez.

A PegPeregot nem vennem, mert nagyon nagy(tomegkozlekedeshez is), nehez, es valoszinuleg nem lehet mindket iranybol feltenni az uloreszt.Osszezarva is hatalmas, tele lesz vele a csomagtarto.

A Cam-nek es Chicconak nagyon picik a kerekei, a legkisebb egyenetlensegen is el fogsz vele akadni, foleg a villamos sineken.Nem lehet veluk lepcsozni, emellett a Cam nem is konnyu, ilyen sullyal lehet sokkal praktikusabb babakocsit talalni.Arrol nem is beszelve,hogy a videoban amit neztem rola elegge megszenvedett vele a ferfi mire osszezarta. A Chicco nagyon gyengenek tunik, a fek pedig igazi cipogyilkos rajta.Volt az elso gyerkoccel hasonlo Chicco babakocsink, 6 honap hasznalat utan egyszeruen eltort.

Ezen kivul a PegPeregot es a Baby design-t is remalom lehet az autoba bepakolni.Egyikkel sem tudom elkepzelni,hogy egyedul konnyen megoldanam ha autoval akarok indulni valahova.Eleve "erolkodos" mindkettot osszezarni, raadasul nagyon nehezek es sok helyet foglalnak.

Mi a masodik babaval a Quinny Buzz xtrat vettuk miutan szinte az osszes letezo babakocsit attanulmanyoztam.Nalam ez felelt meg minden elvarasnak.Valoban egy kezes babakocsi, mindent egy mozdulattal lehet rajta allitani, vagy a reszeit cserelni, es szinten egy mozdulattal lehet nyitni-zarni.

2015. febr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem multifunkciósban az ABC Design Cobra és Mamba a favorit.
2015. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Graco Evo jutott még eszembe, mert könnyű, szóval lehet vele tömegezni, jól is néz ki,meg multifunkciós is :)
2015. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekünk peg perego gt 3 volt, nagyon szerettem, szuper babakocsi. De tényleg nagy és nehéz, tömegközlekedéshez nem ilyet vennék. Nagyon bevált még a pliko 3 is, azt már sport kocsinak, szaladgálósnak használtuk. könnyű, kicsire ernyőre csukható, de fektethető.
2015. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Design Lupo van, meg vagyunk vele teljesen elégedve, sztem nem nehéz, külön a váz semmiképp, de még mózes kosárral együtt is simán felcipelem pár lépcsőfokot.
2015. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!