Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Jógfogásrül rendeltem hintát,...

Jógfogásrül rendeltem hintát, állítólag ezzel foglalkoznak, nem használt, tobbszínben is van. Már meg látam, hogy a sparban olcsóbb, igaz, csak 400 Ft-al, de az garantáltan új. Esetleg küldjem vissza a megrendeltet kibontás nélkül?

Figyelt kérdés

hétfőn érkezik.

amúgy azt sem tudom, hogy átvétel, fizetés előtt egyáltalán meg szabad e nézni..még nem rendeltem házhoz szállítással utánvéttel jófogásról


2015. márc. 8. 09:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Szállìtó nem fog veled foglalkozni. Vagy kifizeted ès megnèzheted v visszaküldöd ìgy, ahogy van. Csak legyèl korrekt az eladóval, tudjon róla.
2015. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A visszaküldés díját mindenképp neked kell fizetni, szóval én 400 forintért nem kínlódnék. A jófogáson is árul egy csomó kézműves, boltos, nem csak használt cuccok vannak. Főleg, ha több színben van neki, akkor valószínűleg erről van szó.
2015. márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az utolsó válaszolóval. Nagyon valószínű, hogy tényleg új, ha színt is lehetett választani, de ha mégsem, akkor azt látni fogod rajta, és akkor van okod visszaküldeni. 400 Ft-on teljesen felesleges szenvedni. A visszaküldési díj többe kerül.
2015. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat átveszem szó nélkül
2015. márc. 8. 21:23
 15/15 A kérdező kommentje:

átvettem


semmi gond vele, csak nem babakék, hanem türkizkék(az a zöldes kék)de sebaj

2015. márc. 9. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!