Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsira illik a...

Melyik babakocsira illik a következő leírás?

Figyelt kérdés

Van egy Maxi Cosi Mura 4-ünk, imádom, de irgalmatlan nagy és nehéz. Egy olyan babakocsit keresünk, ami nagyon kicsire összecsukható, könnyű és könnyű is használni. Legyen majdnem vízszintesig dönthető és még ami fontos, hogy a tolókarja áthidalós legyen, aminek a magassága állítható.

Szerintetek létezik ilyen?

Szerintetek


2015. márc. 22. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Na de milyen idős babának?


Egyébként a drágább szegmensben elég sokra illik ez.

2015. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abc design avito
2015. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Cam microair-es babakocsi is jó lehet. Mi ezt néztük, de aztán már gondolkozom, hogy lehet, nem kellene nagyon drágát venni sportbabakocsiban, mert viszonylag olcsóbb árfekvésben is vannak nagyon szuperek.

Most a Caratero spacer-rel szemezek, majd meglátjuk. :)

Mennyi idős a babád?

2015. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
9 hónapos lesz, viszont még nem tud ülni.
2015. márc. 22. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez volt a gondunk,hogy nem tudott még ülni a kisfiam.Szerintem kagylóüléses babakocsit vegyél.

Én használtam az Avitot,nekem az volt a bajom vele hogy nem lehetett vele félig ülő helyzetet kialakítani.

2015. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Akkor nálunk könnyebb lesz a helyzet, mert már ül a kislányom stabilan. Amúgy is megvettük volna a sportot, mert ez a 3 funkciós, ami van, rohadt nehéz, 2. emeleten lakunk, borzasztó hordozni le és fel. Már ebben is ülő pozicióban van, nézelődik folyton, fekve nem is marad meg benne, szóval igy, hogy már ül, duplán muszáj megvenni. :)

6 és fél hónapos anyukája

2015. márc. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Erről a Cam típusról szinte csak rosszat hallottam, pedig ez tetszik a legjobban.

Végül a Chicco Simplicity plus mellett döntöttem.

Köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 24. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!