Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti hány hónapos korban cserélt...

Ti hány hónapos korban cseréltétek le a mózeskosarat a sportrészre? Ekkor már mit tudott a baba?

Figyelt kérdés
5 hónapos a manócskám, és nem lát ki a mózeskosárból, így utál benne lenni. Csak úgy tudok vele sétálni, ha alszik benne. Még nem ül, nem forog. Pihenőszékbe szoktam tenni félülő helyzetbe. Ha lecserélném a sportrészre a babakocsit és félülő helyzetbe sétálnék vele, azzal ártok neki?
2015. máj. 30. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Én akkor váltottam, amikor már biztosan tudott tartósan ülni, amikor már a hintába is ültettem. Ha a félülő helyzetre azt érted, hogy majdnem fekvő, úgy szerintem nincs gond, de ültetni nem ültetném, hanem éppen csak egy kicsit emelném meg a hát részt. De az is lehet, hogy a babád mozogni akar, vagy mozgatva, foglalkoztatva lenni, ha fenn van, tehát nem babakocsiban sétálni.
2015. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is 5 hónapos korában cseréltük le ugyanebből az okból, ment a hiszti, fekve nem látott ki, hason meg alig, hiába emelgette a fejét. Ne teljesen ülő helyzetbe állitsd a sportrészt, hanem félig fekvőbe, így kilát, de a gerincét sem terheled
2015. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt és ő is unta a fekvést. Ordított a mózesben. A sportrészbe tettük, ami vízszintesig dönthető, de meg volt emelve enyhén. Felig ülő- félig fekvő helyzetben volt. Kb. 45 fokos szögben. Imádta.
2015. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7 hónaposan. ha nem ül még,hát dönsd le a támlát vízszintbe,vagy majdnem vízszintbe. én is úgy csináltam csak most már 8és fél hónaposan fogta magátfelült és úgy nézett jobbra-balra. addig ledöntöttem,legalább el tudott aludni
2015. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi hat hónapos korban cseréltük le, ugyanis folyamatosan hasra fordult benne, utána meg négykézlábra állt, kicsit volt csak balesetveszélyes. Ekkor még nem tudott ülni, úgyhogy félig fekvő helyzetben volt a sportrészben, de nem teljesen vízszintben, kb. olyan 150 fokos szögben. Gyógytornász azt mondta, hogy ennyitől semmi baja nem lesz. Pár héten belül aztán megtanult felülni, most már feljebb van emelve a tábla, de még most sem 90 fokos egészen.
2015. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tábla az természetesen támla.
2015. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 es fel honaposan csereltem le(1.5 hete), mert mar ugy kellett lenyomni fekvo helyzetbe.Megkapaszkodott ket oldalt, ugy tartotta magat ulo helyzeben es nem volt hajlando lefekudni.A mi babakocsink kagylouleses, felig ulo helyzetben van benne.

Az en babam eleg koran elkezdett egyebkent forogni, mar a kuszassal probalkozik, de meg nem ul onalloan.

2015. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!