Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Gondoltam lecserélném a...

Gondoltam lecserélném a jelenlegi autósülésünket egy pajzsosra. De mind Iso-fix-es, a kocsink nem. Az autó 3 pontos biztonsági övével ezeket nem lehet biztonságosan bekötni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Cybex Pallas (9-36 kg) van, és nem isofixes.

Egyébként az isofixeset is be kell kötni az övvel, hiszen azt húzod el a pajzs előtt.

2015. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első ìrja. Nàlunk is Pallas van.

Az isofixes vàltozatàl nem kell kinyitni a csatlakozót, csak elöl àtvezetni az övet. De minek venni iso-s ülést ugye, ha az autóban nincs csati.

2015. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dreigang ***** válasza:
Nekünk CYBEX Juno 9-18 van Iso-fix csatlakozás nélkül, szeretjük hosszú távon is. Előnye a pajzs és a kiváló oldalirányú védelem. Ha magát az ülést nem lehet rögzíteni az autóhoz Iso-san, akkor frontális ütközéskor az ülés súlya terheli pluszban, az övet, ill. az autó felborulásakor az ülés jobban elmozdulhat. Persze egy Iso-fix nélküli autóba is kell gyerekülés, és akkor már a legjobbat szerettem volna, az autó lecserélése nélkül.
2015. jún. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. jún. 15. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!