Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A 3 kerekü babakocsinak van...

A 3 kerekü babakocsinak van hátránya vagy elönye?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha sport jellegűre gondolsz felfújható kerékkel, annak nagyon nagy előnye, hogy bármilyen terepen használható(macskakő, hó, sár stb.). hátrányát nem tapasztaltam, talán annyi, hogy néha pumpálni kell, és nehéz gumit találni hozzá, ha esetleg kell
2015. aug. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem jobban bejott mint a 4 kereku (nem kell semmit pumpalni rajta, Chicco) kenyelmes, stramp, erdoben, folduton mindenhol jartam mar vele)
2015. aug. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előnye, hogy nagyon könnyen irányítható, hátránya,hogy a padkákra nehezebb fel-letolni.
2015. aug. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Coletto Austin 3 volt, öt évig használtuk szinte folyamatosan, egyszer kellett felpumpálni, amikor beletoltam valamibe és defektes lett. A padkák előtt pedig befixáltam az első kerekét (a tolókaron van a fixáló kar, nem kell lehajolni a kerékhez) és így toltam fel. Nekem csak a rámpákkal volt bajom, volt olyan, ahol csak két sín volt az ún. rámpa, aminek még széle is volt, na azon nem fért el. De azon a Peg Perego Plikot sem tudtam letolni, hiába volt négy kereke.
2015. aug. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!