Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Téli babánál olyan babakocsit...

Mimi87 kérdése:

Téli babánál olyan babakocsit keressek aminek van külön mózeskosaras része, vagy az is jó amelyiknél mózes később sport résszé alakítható?

Figyelt kérdés

Most vagyunk babakocsi vásárlás előtt, és kinéztünk egyet aminek a mózes részét lehet a későbbiekben sport résszé alakítani.

Szerintetek mennyire fontos hogy téli baba esetén a mózes külön legyen? Mert úgy láttam, hogy aminél külön van az álltalában egy műanyagból van kiöntve, és jól párnázott is. Ezeknél pedig hiányolom az oldalfalán ezt a "kipárnázást" mivel később összecsukható lesz. Vagy egy bundazsákkal meg tudom oldani ezt a problémát?

Egyébként erről van szó: [link]

A párom nagyon beleszerett :)

A segítségt előre is köszönöm! :)



2015. aug. 9. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a babakocsi teljesen jó lesz. Ennyiből azt nem látom,h mennyire lehet kipárnázva, de egy kis babapléd is megteszi, nem feltétlenül kell bundazsák.
2015. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen jól megteszi. A mózest csak nagyon rövid ideig tudjátok használni, mert pikkpakk megunja, hogy nem lát ki, szóval szerintem még az sem katasztrófa, ha nincs. Ennél meg kifejezetten előny, hogy nem nehéz műanyag a mózes. Én pl. nem megyek mózes+BKVval sehová, mert egyszerűen nem bírom el, az kétemberes feladat. Mondjuk én nem is vagyok babakocsipárti, kendőzünk.
2015. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!