Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van itt olyan hordozókendős...

Van itt olyan hordozókendős anyuka, aki babakocsit is használ? Mire, és milyen gyakran?

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi először a hordozás miatt egyáltalán nem tartottuk szükségesnek a babakocsit, de aztán mégis vettünk a kislányom születése előtt. És milyen jól tettük! Szinte kizárólag itthon használjuk - altatásra. Néhány hónaposan még az udvaron is jól el tudtuk altatni benne, de amióta stabilan ül, mászik, már nem maradt meg benne, hiszen kint minden más érdekesebb az altatásnál. Még a mászós korszak előtt, amikor nem tudtunk kint lenni, rövid ideig ülve nézelődött is a babakocsiból, pl. míg beindítottam a mosógépet, reggelit készítettem, mosdóba mentem, ilyesmi.

Mi teljesen vízszintbe dönthető babakocsit választottunk (Peg Pérego Uno) és csakis így alszik benne.

Voltak persze időszakok, amikor nem a babakocsiban aludt el, hanem ölben vagy szopizás közben. Most 15 hónapos a lányom és kb. 1 hónapja az esti szopizáskor nem alszik el (mi együtt alszunk), hanem kimegy a szobából, körbenéz, elköszön mindentől és a babakocsiban alszik el zenehallgatás közben. Apukája tologatja, utána én teszem át az ágyba. Korábban sokáig viszont csak úgy aludt el, hogy én tologattam a babakocsiban és énekeltem neki.


Az itthoni használaton kívül alkalmanként használva volt, ha étterembe mentünk és még nem ült stabilan az etetőszékben. Amíg ettünk, rövid ideig ő a babakocsiból szemlélődött.


Összességében, nagyon hasznos dolog.

2015. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vettünk babakocsit, mikor jött a tesó. Pocakban babával nem mertem hurcizni a nagy 10kg-ját. Most a "nagy" babakocsiban van, a pici rám kötve. :) ha megyünk boltba így megyünk.
2015. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettunk , mert sajnos a hatam nem birja sokaig a hordozot, max 1 ora es utana be kell tegyem a babakocsiba.
2015. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt használtuk a fiamnál. Akkor hordoztam leginkább, ha olyan helyre mentünk, ahol macerás lett volna állandóan emelgetni a babakocsit. De egy sima sétához mindig babakocsiba tettem.
2015. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor használunk babakocsit, ha sok cuccot kell cipelni, és kézben nem tudnám vinni, pl. bevásárláskor. De mivel gerincferdülésem van, néha megfájdul a hátam, így olyankor is babakocsizunk.
2015. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!