Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Gerincbajosok hordozhatnak?

Gerincbajosok hordozhatnak?

Figyelt kérdés

Gerincferdülés, protrusio disci (porckorong összenyomódások), csőrös nyakcsigolyák, túl egyenes nyak... hajlott hát...


Sokat ringatom kézben a babát, már szétmegy a hátam így fél év után. Jobb lett voln a hordozó? Még nem késő?

8,5 kiló most.



2015. szept. 1. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2009-ben gerincműtétem volt.

2011-ben és 2014-ben születettek a gyermekeim. Mind a kettőt hordoztam.

Ha már nagyon nem bírtam, akkor pihentettem a dolgot.

Én Liliputi csatosat vettem és nagyon kényelmes volt.

A boltban sokat segítettek az eladók a helyes felcsatolásban.

2015. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne keresni egy speciális hordozási tanácsadót, ajánlom FB-on a Babahordozás kérdések és válaszok csoportot, ott a fájlok között van lista a tanácsadókról, és kérdezni is tudsz.


Amit így laikusként tudok mondani: biztosan kényelmesebb hordozni, mint kézben vinni vagy ringatni, kevésbé terheli meg a hátad. Másrészt ekkora súlyú babát már csak hátul fogsz tudni vinni, mert elöl túl nagy lenne a terhelés a gátra.

2015. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A gátra?? Hogyhogy? (Bocs, nem tudok semmit a hordozásról).
2015. szept. 1. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt el tudod olvasni a részleteket: [link]
2015. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!