Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A kérdésem a Chicco simplicity...

A kérdésem a Chicco simplicity babakocsira vonatkozna. Ki meddig tudta használni, mikor nőtte ki a gyerek a kocsit (vagy már nem volt rá szükség)?

Figyelt kérdés
Egy 1,5 évesnek vajon kényelmes lesz benne télen overállban? Úgy általában is érdekelnének a tapasztalatok a babakocsival kapcsolatban.

2015. szept. 9. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk nem ilyen a babakocsink, de ez is benne volt a pakliban, mikor babakocsikat néztünk. Nem tudom, hogy azért kérdezed-e, mert még nem vetted meg, de ha igen, akkor a Baby Design babakocsikat ajánlanám figyelmedbe.

Nagyszülőkhöz (mivel vidékiek és sokat vagyunk ott), ill. nyaralásokra kerestünk olyan sportbabakocsit, ami egy kézzel is könnyen tolható, de nem foglal túl nagy helyet összecsukva. Itt is felmerült a Simplicity, de végül Baby Design Tiny-t vettünk, ami ugyan olcsóbb, de nagyon hasonló típusú és szerintem nem rosszabb semmivel sem a másiknál. A kisfiam 1,5 éves (88 cm és 13 kg), de még simán elfér benne. Ugyan most nyár volt, de szerintem még télen overálban sem lesz gond. Nem olyan tágas babakocsi, de el lehet benne férni. Nyaralásra amúgy úgy vittük, hogy az ülés elé állítva a földre, így foglalta a legkisebb helyet a kocsiban. Mivel extra keskenyre csukódik, simán elfért.

Itthon Baby Design Sprint-ünk van, ami egy nagyobb és drágább babakocsi (Tiny-hoz képest). Itt nem volt szempont, hogy mekkorára csukódik össze, mert nem ezt visszük pl. nyaralni. Bár viszonylag kicsire összecsukható, lakáson belül összecsukva tároljuk és a csomagtartónkban gond nélkül elfér. Ebben a babakocsiban aztán tényleg bőven el lehet férni, ez nagyon tágas! Ráadásul ezt még a 13 kg-s fiammal együtt is kb. egy ujjal is el lehet navigálni, annyira könnyű tolni. Szerintem ezt még 3 éves koráig simán tudnánk használni :)

Most már egyre többet sétálgat vagy motorozik a kisfiam a babakocsi mellett, úgyhogy még pár hónap, és már csak bevásárlásokra vagy hosszabb utakra fog korlátozódni a kocsi használata.

Ha már van Simplicity babakocsid, akkor bocsánat, mert felesleges volt a mondandóm, de azért talán másoknak még hasznosak lehetnek a tippek.

2015. szept. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!