Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kinek milyen autósülése van?...

Kinek milyen autósülése van? Mennyire vagy vele elégedett? Előnyei hátrányai? Melyik árkategóriába tartozik? Megérte az árát?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy elégedettséget igazán akkor lehet írni, ha valaki már ütközött és a gyerek megúszta az ülésnek köszönhetően a balesetet.


Mi törésteszt alapján vásároltunk, jelenleg Maxi Cosi Pearlt. De nekem a szín/forma, stb nagyon sokadlagos volt.

2015. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi cybex pallas fix-et vettünk. Én elégedett vagyok vele. Jól szerepelt a törésteszten, és 9-36 kg-ig jó. Ár-érték arányban nekem tetszik. De 'hál Istennek, eddig élesben nem kellett tesztelnünk. A pajzs miatt egy kicsit zártabb, mint a sima ülések, és emiatt egy kicsit kötöttebben ül benne a gyerek. Illetve nekünk nincs klíma a kocsiban, és ugyancsak a pajzs miatt, egy kicsit melegebb ez a fajta ülés.
2015. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Britax Römer Duo Plus van, nem volt olcsó, bár külföldről hozta a párom, ott még mindig jóval olcsóbb volt, mint itthon. Többen ajánlották ezt a márkát, azért e mellett döntöttünk. A kislányunk pedig hosszú utakon nagyon jókat alszik benne. :)
2015. okt. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van. Kényelmes a fiamnak (3,5 éves), szereti, ha néha elalszik benne hosszabb úton, akkor sincs gond, így igen elégedett vagyok vele és megérte az árát. Remélem máshogy nem kell soha eldöntenem, hogy megérte-e. Ára? Nem olcsó, de vannak ennél jóval drágább ülések is.

2015. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát,nem tudju,hogy jó-e úgymond,mert nem ütköztünk vele.

A gyereknek kényelmes.Amikor már tudott ülni,akkor vettük neki:

Caretero scope (remélem jól írtam)

Nagyon jól,szinte vízszintesig dönthető,menetiránynak háttal és megegyezően lehet kötni.Ha elalszik benne (ritka) akkor sem bukik előre a feje és volt hozzá szűkítő betét is.

Ára; olyan 30 ezer ft körül volt,újonnan vettük.

2015. okt. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy autóm van. CHF,még 3 év.
2015. okt. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!