Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a vélemény erről a babakocs...

Mi a vélemény erről a babakocsiról? Aki ismeri, mi ezt néztük ki. Elvileg minden igényt kiszolgál amit szeretnénk 3funkciós stb stb.

Figyelt kérdés
[link]
2015. okt. 16. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem megsérteni akarlak, de ha ennyit szánnátok babakocsira, azért már igazi babakocsit vehettek, nem no name-et.

Ennek a hordozója vajon, mennyire biztonságos autósülésként? Néztétek az ADAC töréstesztet? vagy nem használnátok autóba?

Ha igen, én mindenképpen elgondolkoznék ezen...

2015. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet. Ennyiért minőséget és márkát kaphattok.
2015. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Sztem feleslegesen kérdezed mert mindenki azt szereti amit ő vett. Nekünk is teljesen más van de én azt mondom válasszátok amelyik nektek tetszik. Sztem jól nèz ki. De ha boltba veszitek ott könnyebb.
2015. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm megjàrta vele. Előző vàlaszolòknàl a pont.
2015. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi "noname" babakocsival kezdtük, 2 hónapos volt a pici amikor lecseréltük, nagyon nem vált be (nem ilyen volt, ezt nem ismerem) de én is inkább minőségit vennék, akár használtan.
2015. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm fél éve használja és elégedett nagyon vele és mi is kipróbáltuk persze.

Törés tesztet nem néztünk.

De persze érdekel a vélemény azért kérdeztem.


Milyet ajánlotok amibe ugyan ezek megvannak és minőségi??

2015. okt. 16. 19:20
 7/7 A kérdező kommentje:

S már mégis lett a minőség :)

[link]

2015. okt. 16. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!