Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lorelli S 300-ról vélemény?...

Lorelli S 300-ról vélemény? Megrendeltem, de nem tudom átvegyem e.

Figyelt kérdés
Hallottam a lorelliről ezt is meg azt is. Engem kifejezetten ez a kocsi érdekelne, most 25ért rendeltem egy teljesen újat, 1 év garanciával. Ritka sétákhoz kellene, inkább kocsiba betenni és csavarogni menni használnánk. De nem tudom az első kerekek mennyire bajosak hogy kicsik, ha bolygós nem megy e összevissza. Mennyire nagy összecsukva a kocsi. Minden érdekelne róla pozi is negatív is.
2015. nov. 17. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Időben eszedbe jutott. Gerinctelenség valamit megrendelni, majd nem átvenni. Ha már úgyis olvastál ezt is, azt is, akkor ezt mérlegelve rendelted meg. Most itt egy jó vagy rossz vélemény mit számít még? Egy fapados sportbabakocsi, az ára mutatja, hogy mit várhatsz tőle. Csodát nem, de a gyereket el tudod tolni benne.
2015. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb lenne elmenni egy-két helyre és kipróbálni párat, hasonlókat is. Nem gerinctelenség, bár lehetne megfontoltabban is ezt csinálni, de erre való az elállási jog. Indoklás nélkül vissza lehet adni a cuccot.
2015. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"erre való az elállási jog"

Nem az elállási jog nem arra való, hogy "nem tudom átvegyem e", az arra való, hogy átveszem, kipróbálom, ha nem ilyen lovat akartam, visszaküldöm.

És tényleg mielőtt megrendelted ezek nem futottak át az agyadon?

2015. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!