Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyiért lehet szerintetek...

Mennyiért lehet szerintetek egy újszerű Peg Perego Easy drive switch travel systemes babakocsit eladni?

Figyelt kérdés

Láttam itt egy kérdést, és engem is érdekelne, hogy ezt a babakocsit 1 éves nagyon megkímélt állapotban szerintetek mennyiért lehetne eladni: [link]


Illetve ezekkel a tulajdonságokkal/használattal:

- sportrész nem volt használva (kendőben hordozás miatt)

- hordozója ADAC tesztgyőztes, kocsit is akkor vettünk újonnan, amit gyári szervízbe kellett hordani, tehát bizonyítani tudom, hogy nem volt balesetünk

- a mózes itthoni használatban, utcán nem is volt

- a színe bézs/Geo

- a váz havonta egyszer használva



2015. dec. 16. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
A fele áráért talán...
2015. dec. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindent annyiért tudsz eladni, amennyiért találsz rá vevőt. Én a jó állapotú használt cuccok árát kb úgy tartom reálisnak, hogy a termék netto (áfa nélküli) új ára osztva kettővel. A tapasztalatom pedig az, hogy sokan az új árból mondjuk 10-20%-ot akarnak csak engedni, akkor viszont már inkább megveszem az újat.
2015. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Féláron szerintem is.
2015. dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy szerencse kell ahhoz, hogy féláron el tudd adni. Ezzel a kategóriával az a baj eladás szempontjából, hogy aki hajlandó/tud 100 eFt-ot adni egy babakocsiért, az nem valószínű, hogy használtat vesz. Nekünk is Peg Peregonk volt, hasonló ehhez. Én inkább megvenném 200 eFt-ért az újat, mint 100-ért használtan.
2015. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 80e ft-ért adtam el a jófogáson egy hét alatt . Ugyanez a típus volt csak más színben.
2015. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bő egy évet használtuk és vadonatújon vettem.
2015. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg mindig az utolsó, az lemaradt, h én is 200 e Ft-ért vettem.
2015. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Book szokott neten fenn lenni 110-120 körül, gondolom, azokból az árakból még alkudni szokás :)Azért a Book valamivel jobb, mint ez a kocsi (könnyebben, egy kézzel csukható, a kerekei stabilabbak, nagyobbak, jobban bírják a terepet)

Szerintem is olyan 80-90 körül lehetne rá vevőt találni. Nagyon gondolkoztam ebben a típusban, de mivel a Bookot meg tudom venni kb. 100-110-ért, így ezért-ha ezt venném, nem szívesen adnék 80-nál többet, még akkor sem, ha patika állapot. Az viszont szerencsés, hogy egybe tolókaros.

2015. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!