Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok babakocsit 60-7000...

Ajánlanátok babakocsit 60-70000-ig?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő és tanácstalan vagyok a témában, de ennél többet nem szeretnénk rákölteni. Kisvárosban lakunk, nem mindenhol jók az utak, járdák. Lépcsőzni nem kell, legfeljebb télen a pincéig, de ott se sokat. Ettől függetlenül nem szeretném, ha nagyon nehéz lenne, mert sok a hegymenet a környéken. Tömegközlekedni nem fogunk, az autónk pedig kombi, úgyhogy nem baj, ha nem lehet nagyon picire összecsukni, de szeretném, ha könnyű és egyszerű lenne összehajtani. Négy kerekűre gondoltam, és olyanra, amit majd ülve is tud használni a baba, nem csak fekve.
2016. jan. 22. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
A babymerc babakocsik ilyen árban vannak. Lengyel márka, jó minőség, nekünk is ilyen lesz. Babymerc.hu
2016. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4baby atomic
2016. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

4 gyerekem van ,és babakocsi mániás vagyok nagyon sok babakocsi megfordult a kezem alatt azóta van egy babakocsis vállalkozásom is :)

Amit ajánlok neked így a kiirtak alapján azt linkelem :)

[link]

ez a babakocsi tényleg egy álom mi is kisvárosba lakunk a kisfiamnál (1,5 éves ) nagyon sokat használtuk használjuk :) Ár érték arányba is nagyon megéri most pedig akciós :) Nagyon könnyű a váza,könnyen irányítható,bármilyen terepen elmegy, simán tudod egy kézzel is tolni , a mózeskosara nagyon tágas, a sport rész is nagyon kényelmes :) Ezt tényleg csak ajánlani tudom :)

A másik dolog amit tudok neked ajánlani azok a használt babakocsik , egy babakocsit nagyon nehezen használsz el így kilehet fogni márkás babakocsikat viszonylag olcsón linkelek párat!!

[link]

A Quinny babakocsi igaz,hogy 3 kerekű de igazi terep babakocsi:)

[link]

Azért szoktam ajánlani az esernyőre csukható babakocsikat mivel ezt később nem kell lecserélned kisebbre :)

[link]

Amennyiben esetleg nem sikerült találnod de van valami elképzelésed írj nyugodtan segítek :)

Várom jelentkezésedet

2016. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bebetto Flavio, Bebetto Nico plus
2016. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!