Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nektek milyen tapasztalatok...

Nektek milyen tapasztalatok van Dorjan babakocsikkal kapcsolatban? A baby boat nevűt néztem ki, használja valaki ezt a típust?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jan. 23. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó nehéz!
2016. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
További pozitívumokat, negatívumokat is tudnál még írni, kérlek?
2016. jan. 23. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem használtam, csak leszűrtem ennyit a leírásából. :)

Nem vennék ilyen nehéz kocsit akármit is tud mellé, mivel mire a gyerek ~5 hónapos lesz már ~20 kiló felett kellene cipelni (3300-al született babám 5 hónaposan majdnem 8 kiló volt).

2016. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kell cipelnem, szóval a súly nem probléma. :)
2016. jan. 23. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek ennek az elődje volt, Danny Sport. Ő szerette, két gyereket szolgált ki nála. Volt, hogy én is toltam, könnyű volt tolni és irányítani is.
2016. jan. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, annyi negatívumot tudnék róla, hogy ahogy a részeket lehetett cserélgetni rajta, az elég gagyin volt megoldva, két pöcköt kellett valahogy benyomni mindkét oldalon és az egyik oldali mindig beragadt. De lehet, hogy ez csak egyedi probléma volt.
2016. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jan. 24. 20:07
 8/8 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nekünk Dorjan Danny3-as kocsink van. most már a 3. gyereket tologatom benne. Meg vagyok elégedve vele.


Nagy, ez tény. Azért azt nézd meg, hogy a csomagtartóba, hogy fér el.

Én mondjuk gyerekestül csak a 3kg-os tesókocsinkat (van egy babakocsivá alakítható tesóülésünk) tudom emelni. Mikor a Dorjannal mentem, mindig segítettek, ha kellett (busz, villamos). Pont jó a szélessége, mindenhol elfér (keskeny ajtó, lift, Gyermekvasút, pénztár). Jó a kialakítása mert minden része tágas. Az anyaga is jó, mert simán kijön minden. Pl. most mostam egy huzatot, 30 perces gyorsprogin 30 fokkal úgy néz ki, mintha új lenne...


A kerekek is jól bírják, nem kopnak, pedig használtuk/használjuk rendesen. Szeretem a nagy tárolót alul. A nagy kerekek miatt meg nincs akadály...


Nálunk még pöckös a részek cseréje, és tényleg van ami akad, de 3 gyerek után nem csodálkozom...

Ami lehetne jobb:

- Az alsó tárolóhoz való hozzáférés

- Sportrész háttámla döntésének módja

- Sportrész ülőfelülete lehetne egy picit kagylós (mondjuk a legjobb az lenne, ha állítani lehetne az ülőlapot: kagylós kisebb babának, sima nagyobbnak, sima alváshoz; de ilyen babakocsi még nincs piacon)

- kukucskáló a sportrész kupoláján

- Sportrész kupolája záródhatna harmónikaszerűen

2016. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!