Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kengurut tényleg nem ajánlott...

Kengurut tényleg nem ajánlott használni?

Figyelt kérdés
Miért, ha mégis árulják? Rövid időre sem szabad?
2016. márc. 14. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

én használtam alkalmi jelleggel de nem maradt meg a babám, ő babakocsi párti, mondjuk ez nem is baj százszor kényelmesebb a babakocsi.

Egyébként mozgásfejlődésből doktorált ismerős mondta hogy gyakorlatilag teljesen mindegy melyiket használod csak tartsa a fejét meg nem szabad beletenni a rugalmas kendőt leszámítva azelőtt hogy ülni tudnának és onnantól mindegyik egyformán használható - ideértve a kengurut is. Nem tudom, én egy kengurut örököltem, mivel nem használtuk túl gyakran (kb. 2 hetente ha 20 percet a boltig 7-9 hós kora közt), nem vettem más félét meg nem is nagyon néztem utána. De ha számít valamit szakember véleménye, nekem ezt mondták..

2016. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
*nem maradt meg benne
2016. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg nem ajánlott. A csípőjének nem tesz jót, csak úgy "lóg" benne a lába. Holott a helyes hordozásnál derékszögben kell lennie a térdhajlatnak. Keress rá a helyes hordozásra.

Fiammal meitait használtunk, és nagyon szerette, jókat aludt, amíg bevásároltam, és mindkettőnknek kényelmesebb volt, mintha hordozóban lett volna.

2016. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bébikompot is árulnak, holott az is egészségtelen, sőt balesetveszélyes is.


Ahogy írták, a kenguruban csak lóg a lába, a súlyelosztás rossz, rosszul terheli.

2016. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!