Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2016. márc. 27. 16:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem indokolatlanul drága. A kocsim nem került ennyibe. De akinek van rá, és látja, hogy mivel tud többet, mint egy 100 ezres pl (vagy akár a 30 ezres, ami nekünk van), akkor hajrá.
2016. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudom elképzelni, hogy ki lehet e használni a leírásban szereplő tulajdonságokat. Mint ldc kijelző, Négy! pohártartó, nappali! világítás. De van akinek szüksége van rá biztos. Ha neked ez az igényed, és megteheted, vedd meg. Bár tényleg hihetetlen számomra, hogy szükséges e.
2016. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem leírni, én az automata nyitás-csukás miatt venném meg, mivel komoly gondok vannak a gerincemmel,többször műtötték is, nem nagyon tudok hajolni, és nem hiszem, hogy bírnám mechanikai erővel nyitogatni, naponta több alkalommal is. A többi funkciója számomra is felesleges lenne,ez az egy ami miatt szimpatikus. Viszont nem állunk annyira jól anyagilag hogy csak úgy megvegyük majdnem 300 ezerért, és esetleg ne legyen jó, ne legyen kényelmes a babának, mert ugye mégis csak ő az első. Viszont mivel mindent egymagamnak kell majd intéznem így elkerülhetetlen a kocsiba be kocsiból ki pakolás akár egy nap többször is.
2016. márc. 27. 17:01
 4/18 anonim ***** válasza:

Az,h gombnyomásra nyílik és csukódik, nagyon tetszik. Sokszor jól jött volna 😉. De ha lenne rá pénzem, nem biztos h megvenném. A mi kocsinkra a sportreszt 2 irányból lehet feltenni. Amikor mózesről váltottunk, akkor sokszor még kellett,h felénk nézzen. Ha jól látom, itt erre nincs lehetőség. A másik negatívuma,h én nem látom azt a sok pakolási lehetőséget. Az meg kifejezetten gáz,h különböző adapterek kellenek a mozeshez és a hordozóhoz. Már a legtöbb kicsit is jobb babakocsiknál simán lehet ezeket cserélgetni.

Szóval, ha ennyi pénzt aldoznék rá, elvarnam h minden igényemet kielégítse. Viszont van benne tényleg néhány funkció, aminek azon túl semmi értelme,h elmondjam,h "bibi, a mi babakocsinkban ez is van".

2016. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ilyet szerettem volna, de sajnos ez terepen nem megy el. Ha plázában vásárolsz és jó utakon közlekedsz, akkor sztem nagyon jó és jó áron is van. Két éve mi 800.000-ért láttuk.
2016. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
A 4 pohártartót kifogásolónak: nálunk a lányomnak van egy üvege, a fiamnak egy üvege, nekem egy üvegem és egy hely a snackes doboznak. És még úgy is kevés sokszor a hely, h én skiphop babakocsi rendszerezőbe pakolok és a smartrike-on elöl van saját pohártartó.
2016. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ebben az árban a mozes és a hordozó benne van? Telefonon nézem, így lehet h nem mindent látok.
2016. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Csukódhat magatól, ha aztán a rossz gericeddel neked kell emelgetned ezt a monstrumot. ~16 kiló.

Nem hinném hogy több izommunka lenne összecsukni egy kocsit mechanikusan, mint ezt megemelni.


Armadillo flip? Ha nem csak 1 gyerekre terveztünk volna, azt választottuk volns.

2016. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha ekkora gerincproblémád van, akkor kb semmit nem ér az automata össze és szétnyílás, mert három lépcső ki fog fogni rajtad.
2016. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!