Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ezüst, fekete vagy fehér...

Ezüst, fekete vagy fehér vázas babakocsi?

Figyelt kérdés

Nektek milyen van? Melyik tetszik?

Melyik sérülékenyebb? (melyiken látszanak meg jobban a karcolások?)


2016. ápr. 22. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem fekete van, csak arról tudok nyilatkozni. Semmi nem látszik meg rajta, pedig nem egy mai darab:)
2016. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!

1 pont a fekete váznak!

2016. ápr. 22. 10:04
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem ezüst volt. szinte semmi nem látszódott meg rajta. 2 évig volt napi használatban.
2016. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi bronz vázasat rendeltünk, de még csak a dobozbam van ☺ van néhány hét a pici születéséig.
2016. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezüst :)
2016. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismét egy pont a feketének😊
2016. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk fehérvázas van :) Uhh Imádom... Kb 2-3 hónapja van a babakocsi.. Ahhoz képest, hogy fehér és napi szinten órákat megyünk vele csak egy ici picike, de tényleg ha naaagyoon nézed le van pattanva a festék.. Pont ma vettem észre mert mostam le.. Amúgy ezen kívűl van egy fekete vázas is. Azon asszem semmi nincs.. Már elcsomagoltuk így nem tudom neked megnézni. Azt kb 12 hónapig használtuk.
2016. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Piros.
2016. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fekete van. A szine teljesen mindegy. A markaja Chippolino.
2016. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!