Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lehet nélkülözni a babakocsit...

Lehet nélkülözni a babakocsit a pici fél éves koráig? Szívem szerint inkább hordozóban magamon hordanám amég kicsi, de mivel első baba lesz, nem tudom mennyire fontos a kocsi megléte.

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 15:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
66%
az én gyerekem pl utálta a hordozót, meg abban szabadabban mozog, vízszintesen van, nem hozzád préselve..tudom sokak szerint az anyán a helye a gyermeknek..én ezt nem osztom. szerintem jobb a babakocsi, hosszútávon mindenképp...ráadásul ha az első félévben magadra kötöd, sanszos, hogy utána is azt fogja igényelni.
2016. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
Én vettem babakocsit is illetve kendőt is! A kendőt csak kirándulások stb alkalmával használtam. Nyilván megoldható, de szerintem nem túl kényelmes, tudom most le leszek pontozva....
2016. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
83%
mármint utálta a hordozót, a babakocsiban mozog szabadabban valószínű ezért.
2016. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
75%
sokkal jobb a babakocsi. csak mert benned volt 9 hónapig, az nem azt jelenti hogy még 6 hónapig le se rakhatod.
2016. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
79%

Ha nincs, nem tudod hazsnálnio így kénytelen leszel nélkülözni, szóval lehet. Inkább az a kérdés, hogy ha lenne, el tudod e képzelni, hogy kihasználnád, hogy van?

Ha nem jártok majd sétálni, és nem kimozdulós vagy, akkor anyukának sem leszel kimozdulós és azokra a pár alkalmakra elég az általad preferált módszer.

2016. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Én nem pontozlak le 😃 véleményekre vagyok kíváncsi és nem csak azt fogadom el ami nekem tetszik :)
2016. máj. 26. 15:28
 7/41 A kérdező kommentje:
Szeretek/szeretünk sétálni és kimozdulni kimondottan, de sok barátnőmnél azt veszem észre, hogy oltári nyűg a babakocsi, nem tudnak normálisan vásárolni pl egy ruha boltban, nehéz feltenni meg elférni vele a BKVn, ilyenek miatt gondolom, hogy talán kényelmesebb.
2016. máj. 26. 15:31
 8/41 anonim ***** válasza:
60%

Ha a gyereked szereti a kendőt... egyebet és te is bírod frissen szültként már a kezdetektől, akkor lehet mellőzni a kocsit. Ezt viszont előre nem tudhatod (azt sem hogy a babakocsit szeretni fogja-e egyből, ez is tény).

Nekünk nem jött be a kendő, ordított a gyerek, de 40 fokos nyáron egyébként is ideálisabb volt a kocsi (a kendőt a hűvös lakásban próbáltuk).

2016. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom mostanában születik vagy született.

A férjem az első gyerekével próbálta, de nyáron szénné izzadták magukat, annyira melegítették egymást.

Így a májusi születésű közös gyereknél mondta, hogy kizárt a hordozás őszig (én gerincprobléma miatt nem tudtam volna), a hűvösebb időkig. Végül maradt a babakocsi.

2016. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
54%

Én is vettem hordozót, de a gyerek nem maradt meg benne, meg nekem sem volt kényelmes. Összeizzadtunk, meg egy idő után fájni kezdett a derekam.

Egy babakocsi szerintem is kényelmesebb, meg szellőzik benne a gyerek ,főleg nyáron 30 fokban.

2016. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!