Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen egybe tolókaros esernyő...

Milyen egybe tolókaros esernyőre csukható babakocsik vannak? 16 hónapos lányomnak szeretném!

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Semmilyen. Egybe tolókarost lapra tudsz csukni, nem esernyőre.
2016. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Gondolj bele, hogy tudnád összecsukni esernyőre, ha egyben van a tolókar?

De miért jobb az egybe tolókar egyébként? Már sokszor láttam, hogy valaki olyat keres.

Nekem nem olyan van, és nem nehéz irányítani, fagyizni is szoktam séta közben, vagy bármi mást, amihez egy kéz kell.

2016. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyedül chiccoban láttam ilyet, de az is úgy egybe tolókaros, hogy a két szélső kart középre be lehet fordítani és van hozzá valami összekötő féle. De ezt nem tudom mennyire stabil így. Mert ahogy előttem is írták az egybe tolókaros lapra csukható.
2016. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
A Cam-nek van ilyen. Nekünk a multifunkciós babakocsink ilyen, nem tudom sima sportbabakocsiban van-e ilyen.
2016. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Jane carrera, bébé confort loola up, meg még van egy, de nem jut eszembe a neve. Hasonlít a hauck caprira. Talán espiro, espirit. Ennek a lábtartója nem állítható, a másik kettőnek igen.
2016. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó vagyok. Espiro magic, de ez kicsit nagyobbra csukódik, mint a másik kettő.
2016. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Espiro mayo az egybe tolókaros és esernyőre csukodik.
2016. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Belegondoltam ;) de van ilyen nézz utána a cybex callisto is ilyen csak elég húzós. Az espiro magicet kipróbáltam csak nem volt kényelmes tolni. Viszont a meyo-t még nem láttam,meg fogom nézni élőbe köszi ;)


Amugy volt egy chicco esernyőkocsink de nekem nehéz volt tolni 1 kézzel pláne itt a rossz utakon. Nem tudom lehet én vagyok béna de nem jön be az esernyőkocsi.

2016. máj. 30. 20:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Tényleg van... Miket ki nem találnak! ;)

Üdv:

A belegondolós

2016. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A micralite is ilyen. Buggy-t keress, azokat többnyire esernyőre csukod. Mamaspapas-ban is vannak.
2016. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!