Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ikres szülők! Ismeritek a...

Ikres szülők! Ismeritek a Bébécar vector duo vagy Bébécar one and two ikerbabakocsit? Mik a tapasztalatok? Ti hol szereztétek be?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

ABC zoom kocsink van, 3,5 éve vettük újonnan, most a második ikerparunk használja.


Mi ezt az egy kocsit néztük és elsőre szerelem volt.


Raneztem most arra amit kineztetek, nekem tetszik, de nem ismerem.

2016. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Nekunk is az ABC Design Zoom van,es szinten duplaikres.

OFF:#1 csak nem te vagy az aki duplaikres es Krisztian&Oliver a ket kisfiu?A lanyok nevere mar nem emlekszem :/

En vagyok az aki egyszer irt ki kerdest a duplaikrekkel kapcsokatban :)

Ha emlekszel Beni&Barni,Lori&Lizi az ikreim :)

Na utana kerestem a nagyobbjaid Zita es Blanka.

2016. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De én vagyok az :)


És emlékszem is rád

2016. júl. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek a gyerkőcökhöz! :)

Köszönöm a választ. Néztem ezt a kocsit is, de nekem valahogy nem tetszik, hogy a mózeskosárnál egyik lentebb, másik fentebb van és kicsit rá is lóg egyik a másikra. Bár még mindig jobb, mint, aminél egymás alá rakják a gyerekeket.

2016. júl. 6. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Én azt javaslom, hogy menj el olyan boltba ahol forgalmazzák az általad kinézett kocsikat. Próbálgasd, tologasd te is és a férjed is. Kényelmes e mindkettőtöknek. Össze tudjátok e csukni? Ha szükséges pl. lépcsőházba bevinned hogy tudod megoldani? A kocsi csomagtartójába ténylegesen be tudjátok e rakni?


Én azon kívül, hogy megtetszett neten az amit vettünk végül, ezek a szempontok alapján próbáltam ki. Hisz ha nekem nem kényelmes tolni, pont nem számít, hogy 100 másik anyuka imádja.

2016. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Már van egy gyermekünk és így csináltuk anno a vásárlást. Most is így szeretnénk, csak ami tetszik nem kapható itthon, csak rendelésre hoznak. És az egyik legnagyobb áruházban sincs minden kiállítva :( Szerencsére még van időnk.
2016. júl. 6. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Facebookon vannak ikres csoportok. Én már kiléptem onnét, így nem tudom megkérdezni neked, de esetleg keres egyet és kérdezd meg, hátha valaki pont ezt a típust használja.
2016. júl. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!