Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nektek mennyi a legtöbb...

Nektek mennyi a legtöbb pénzösszeg amit babakocsira, és hordozóra költenétek?

Figyelt kérdés

nekünk a babakocsi, hordozoval, mozeskosárral, és további kellékekkel együtt elérte a 450.000 forintot.

Mindenki leszól ez miatt hogy ez már túlzás.



2016. júl. 23. 11:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek. Mi 30 ezerért vettünk,használtan de kitűnő állapotban. Ennyi pénzért már egy egész jó használt autót lehet venni, hülyeség ennyit költeni. Max 50 ezret adnék ki egy babakocsiért+hordozóért.
2016. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
46%

nézd, én 80.000 Ft-ért vettem egy olyan szintén 3 részest, ami már kiszolgált 4 gyereket, de kifogástalan az állapota....új 250.000 Ft..az én két gyermekemnek biztosan jó lesz még, és szerintem legalább 40-50 ezerért el tudom majd adni.

szerintem itt nem arról van szó hogy mi a legtöbb amit költenék hanem hogy logikával kell vásárolni..megvetted a 450.000 Ft-ért a gondolom új babakocsit..kitolod a tárolóból, és akár csak egy új autó, már a felét sem fogja érni...szimpla üzleti érzék :)

persze ha van miből szórni, hát szórd, én nem irigylem...én is megvehettem volna 250.000 Ft-ért, de inkább nyaralásra költöttük. sajnos mindkettő nem megy egyszerre nálunk.

2016. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
53%
200 eFt a határ, 180-ért vettünk.
2016. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
En £660ért vettem, ami forintban kb 250 ezer, de itt nálunk ez fél havi fizetés, igy nem olyan vészes mint amilyennek hangzik :)
2016. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha nektek ez így jó, és nem a szátoktól vonjátok el a falatot, akkor szerintem ne érdekeljen más véleménye. Ti pénzetek, ti döntésetek. Mások máshogy csinálják és kész.


Ha mégis kíváncsi vagy, az enyém az, hogy ennyiből inkább valódi, használt autót veszek a porontyomnak. Vagy az egész gyerekvállalós induló csomagot kihozom az összegből...

2016. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem túlzás. Sokkal jobb dolgokra lehetne költeni azt a pénzt, ami a babának is jobb, mint egy babakocsi. (mert lássuk be, hogy a drága babakocsi csak arra jó, hogy anyuci menőzhessen a játszótéren a többi anyukának, a gyereknek hótmindegy.) Például egy szép, jó minőségű hordozókendőt, ami ezerszer hasznosabb, mint egy babakocsi.
2016. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
23%
Jah, és mielőtt valaki úgy gondolja, hogy irigy vagyok: minden hónapban telne 450 ezres babakocsira, csak nem vagyok teljesen hülye, értelmes dolgokra költöm a pénzt.
2016. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%
6: azért az remélem megvan, hogy nem mindenki szeretne hordozni?
2016. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
25%

A babakocsink(mózes,sport, hordozó) 250 ezer volt. Hajlandó lettem volna 500 ezret is fizetni , ha mást jónak gondoltam volna ,vagy tetszett volna.

Ha a mai eszemmel,tapasztalatommal döntenék, nem is vennék babakocsit. Vennék egy bondolinot (az nagyon bevált), és max ha nagyon szûkséges, akkor egy kis sport kocsit. Utólag azt gondolom, hülyeség volt ennyi pènzt kiadnom.

2016. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Csak egészség legyen, meg térerő, lalalalala.....
2016. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!