Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Elválasztás, de hogyan? 1...

Elválasztás, de hogyan? 1 éves kislányom még mindig szopizik, naponta 4x-5x de nincs már elég tejem. Inkább csak cumizik a cicin.

Figyelt kérdés

Szerintem csak megszokásból kéri a cicit. Érzem hogy nincs tejem.próbáltam többször fejni de max 20ml jön ki a 2ből :(

Nem fogadja el sem a tápszert, sem a junior tejitalokat( ízesítettet sem) ordít ha nem adok neki cicit, viszont félek így nem jut elég tejtermékhez. Eszeget sok mindent, de mindenből keveset. Es minden étkezés után cicit kér.

Nem tudom mit tegyek. El is szeretném már lassan választani mert ennek így nem sok értelme van. Viszont mivel nem fogad el mást nem tudom mit tegyek. Egyébként hízik de nagyon lassan. Kb korának megfelő 8800g és 77 cm.

Valaki tud valami okosat hogy hogyan fogadtassam el vele a tejitalt vagy mást?

Egyébként vizet iszik csőrösből. Cumisüveg sosem kellett neki.

Köszi


2016. júl. 29. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem először kezd azzal, hogy az étkezések kiváltod végre, nyilván ez is benne van abban, hogy ennyire cicizni szeretne.

majd ha ezt megértette, hogy nincs cici étkezés után, akkor fog rendesen inni, mondjuk pohárból és akkor próbálkozz majd a tejjel, esetleg ízesítheted, lehet kapni babáknak való vanília port, kakaót, stb. de akkor sincs baj ha nincs meg a napi fél liter

2016. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Facebookon a szoptatás érdezz-felelek csoportot ajánlom, ott szakértők tudnak neked segíteni.
2016. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj el egy tehéntelepre és rakd a tőgyéhez a gyereket 👍
2016. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!