Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kinderkraft babakocsiról...

Kinderkraft babakocsiról tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés

Kinderkraft 3 az 1-ben babakocsi, Kraft 6, Vanília

ez érdekelne pontosabban


2016. aug. 5. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szemelyes tapasztalatom nincs ugyan.de megneztem milyen.

Nem tunik rossznak.

Nezted eloben?a sport reszen a kupolat mennyire lehet allitani?sokat szamit,hogy mennyire takarja a baba arcat,aminek csak ennyi a kupolaja annal csak a deli naptol vedi a gyerkoc arcat.

A masik amit neztem,hogy a hordit es a mozest is ket kezzel kell kiakasztani mielott leveszed.nekem ez a megoldas nem tunik tul kenyelmesnek es biztonsagosnak.

A mienken a mozest es a hordit ugy kell levenni,hogy a hatuljukon van egy kar amit felfele kell huzni,ekozben a masik kezeddel tudod mar fogni,nehogy leburuljon.

Es nekem az elso gyerkoc kocsijanak a tolokarja ott romlott el ahol allitani lehet a magassagat,eltorott,vagy nem tudom de majdnem elestem en is es a kocsi majdnem borult, epp emeltem volna fel a jardara mikor lezuttyant.pedig chicco volt,nem egy noname vacak.

Es mostmar vannak olyan babakocsik,asszem chicco es hauck is amiken a hordi,mozes es sport is fordithato ugy a vazon,hogy nem kell levenni.van egy forgo szerkezet a vaz kozepen.Nekem is ilyen van,ezt nagyon szeretem benne.akar minden utacaban meg tudom forditani a gyerkocot,hogy ne susse a szemet a nap.vagy ha leulunk valahol akkor gond nelkul forditom az asztal,pad fele.nincs utban a tolokar,nem kell manoverezni.csak siman leallitom az asztal melle fel a tolokar es elforditom.

Igy:


[link]

Nekunk ilyen van.

2016. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kielégítő választ. Nem láttam még ennek a márkának a kocsijait, de elég igényesnek tűnt elsőre. Sajna a Chicco-val az a problémám, hogy picik a kerekei, és macskaköves utakon nem lenne túl kényelmes.

A tied milyen márka?

2016. aug. 5. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Giordani ethos.

En nagyon szeretem.ennek nem olyan kicsik a kerekei,az nalam is szempont volt.bar nem is felfujhato kerekek,de a forgo tudasa legyozte a felfujhato kereket :)

2016. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még erről a márkáról,de mindenesetre meglesem majd :) Most még a Graco Evo Trio-val szemezek, erről elég jókat írnak :)
2016. aug. 5. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!