Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Berry Baby Zippy Lux babakocsi...

Berry Baby Zippy Lux babakocsiról kérhetnék véleményt?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok a témában, de hiába keresgélek véleményeket, nem nagyon találok... 3in1-ben babakocsit keresnék, ilyen árkategóriában (+10% még belefér). Szempont, hogy tartós legyen, ne túl nehéz, biztosan elférjen benne a kicsi később is akár jól beöltöztetve... Esetleg más haosnló kocsit tudtok ajánlani ebben az árban?

2016. aug. 24. 21:40
 1/6 A kérdező kommentje:
2016. aug. 24. 21:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vacilálok az általad említett, valamint a Bebetto Luca S Line és Bebetto Vulcano között. Egy bánatom van, hogy erről a Berry babyről egy mondatot nem írnak sehol...
2016. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az.... :( Itt találtam egy kérdést, ahol valaki írta, hogy ezt vette meg, de hiába kérdeztem utána ott, már nem jött válasz... Vaakit csak találunk, aki legalább ki tudta próbálni... :)
2016. aug. 25. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Üdv. Nekünk ilyenünk van, nagyon szeretem, nagyon könnyű a váz, irányítani is nagyon egyszerű jól rúgózik. Semmi rosszat nem tudok rà mondani arról nem beszélve, hogy mindenki megnézni milyen szép :) csokibarna és pöttyös a miénk.
2016. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is ezzel a járgánnyal sétálunk minden nap <3 imádom. Berry Baby Lux- lime színű a miénk.

Nemcsak hogy lépten nyomon mindenhol megállítanak, hogy megcsodálják -ami azért jól esik (legalábbis nekem)- ,de pille könnyű, 55 kilómmal is simán tudom pakolni. A mózes jó tágas, ráadásul kívülről állítható a fejtámlája. A sport résznél pedig külön jó, hogy ez magas háttámlás, szóval tényleg végig jó lesz míg kell. Külön szeretem benne, hogy zárható az alsó tárolókosár, így nem látnak bele, és nem tudnak bele sem nyúlni ha kint kell hagynom a kisbolt előtt.

Remélem segítettem :-)

2016. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy ennek a babakocsinak a pelenkázótáskája mennyire praktikus? Mert élőben még nem volt szerencsém látni, de a képeken inkább tűnik egy "szatyornak", mintsem táskának. A babakocsi elvarázsolt, ezért is lennék kíváncsi, hogy mennyire használható a táskája.


A választ előre is köszönöm! :)

2017. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!