Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A kisfiam 6 hónapos, a hordozó...

A kisfiam 6 hónapos, a hordozót kinőtte (nem fér bele a válla), milyen ülést javasoltok neki? 8 kg.

Figyelt kérdés
Màrka, típus érdekel!
2016. okt. 5. 13:58
 1/7 anonim válasza:
0%
Ezt így nehéz mehmondani. Mutass egy képet a melleidről.
2016. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mutathatok, csak azzal én nem vagyok előrébb. :)
2016. okt. 5. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel meg csak fel eves es 8 kg, ezert mindenkeppen 0-18as ules kell neki. Hattal kell bekotni. Markat nem irok, mert ez csak a penztarcatokon mulik. Nektek kell eldonteni
2016. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Melyik, amelyik jó màrka?

Nem akarok noname-et venni.

2016. okt. 5. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy 0-18 vagy normális méretű hordozó.
2016. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Most mondta hogy nem ír márkát. Ennyi ésszel szabadlábon...
2016. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én fiamnak Caretero Scope ülést vettem. 0-25 kg-ost.

8 hónapos volt 9 kg, amikor hordozóról váltottunk erre. Most 3,5 éves, 18 kg, és most veszek helyette mást, mert vállban kicsi neki, ha pulcsiban/kabátban van.

Nekem bevált, bár szerencsére sosem volt balesetünk. Fiam is szereti, mert jól kilát belőle. Menetiránynak háttal is beköthető, és dönthető. Így kényelmesen alszik benne.


[link]

2016. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!