Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Baby Merc JUNIOR Plus 3 in 1...

Baby Merc JUNIOR Plus 3 in 1 babakocsija van valakinek?

Figyelt kérdés
Akinek pontosan ilyen fajta van, kérem csak az válaszoljon, mert kifejezetten erre a típusra, a vele kapcsolatos tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2016. okt. 20. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi pontosan ezt a babakocsit választottuk, igaz, túl sok tapasztalatunk nincs még vele, mert van pár hét a baba érkezéséig, szóval utcán még nem lett tesztelve.

Viszont itthon ki lett próbálva, összecsuktuk, kinyitottuk, a kerekei tökéletesen működnek, Elől bolygós hátul fix.

Ebben az árkategóriában szerintem kitűnő választás!


https://www.youtube.com/watch?v=yRdUCRJft8A&t=145s


Bizományi bababoltban ennyi pénzért lehet venni a használtakat..


Ami még pozitív volt, az az, hogy megrendeltem online, másnap már meg is érkezett.

2016. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
engem is érdekelnek a tapasztalatok. Én is ilyen babakocsit szeretnék majd venni. Szerintem nagyon jó az ára.
2016. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2016. nov. 11. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Hello!

Első vagyok, megszületett a lányunk, leteszteltük a kocsit a terepen is.

TÖKÉLETES!

Nagyon jól rugózik, jól kanyarodik! Egyszerűen imádom! Remek választás volt!

A babám szeret a bébihordozóban pihenni.

A babakocsit is szereti, jókat alszik benne.

Csak ajánlani tudom!

2016. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) Örülök, hogy jó a babakocsi, nehéz a választás, de azt hiszem maradok ennél.
2016. dec. 16. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszi!

Nem bánod meg!

2016. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Erdeklodnek, hogy valt be a baby merc junior banakocsi? Birta a strapat? Elore is koszonom!

2019. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!