Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van itt valaki aki felvilagosi...

Van itt valaki aki felvilagositan!?

Figyelt kérdés

Hordozòkendő ès length up ügyben.. Hordozòkendő felè hajlunk. A kenguruknak mik a hàtrànyai? Nincs olyan koztuk, ami megis jòfajta? Nem a lablogatos , csìpőrombolò😕😕??

Kicsit tartok a Hordozòkendőtől, szuletesetol fogva hasznalnam, vagy par hettel azután.

Hany eves korig lehet hasznalnI? Hany kg ot Birnak? Nem esik ki belőle a gyerek? Minden èrdekelne. Koszonom elore is



#Hordozòkendők
2016. nov. 5. 22:01
 1/6 A kérdező kommentje:
A harmadik szò kenguru lett volna.. elnezest. Telefonrol bugyuta az ìrásom
2016. nov. 5. 22:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kendő!!!Nincs olyan kengurú amennyire én tudom amilyenre te gondolnál. Talán a mei tai áll közelebb hozzá...de nem vagyok biztos abban h újszülöttől lehet e hasznalni...Elöl kb 7 kg ig háton amíg bírod addig hordozhatsz.
2016. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kendős csatost is használhatsz. (emei-baby pl)
2016. nov. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2016. nov. 6. 22:29
 5/6 Orfeus ***** válasza:

Mi kendőt vettünk, de próbáltuk a kendurut is. A doki szerint "természetesebb" pózban van a kendőben a baba, főleg amíg kicsi, és nincs tartása.

Nekünk nagyon bejött, csak megkell tanulni kötni, bár engem az elején kicsit zavart, mert a kengurut csak felcsatolgatod aztán kész, de ezzel is megbarátkoztam.


Nekünk szept végén lett a kissrác 1 éves, voltunk már több km-es túrán is háti hordozóval, persze az speciális, erre lett kitalálva, de nagyon jól elvolt, vigyorgott végig vagy aludt, akkor kb 10 hónapos lehetett.


Részünkről a doki és a sok komment döntöt a kendő mellett, nem tudom hány kilóig lehet, de most 13 kiló és nem nagyon cipeljük már, valahogy nem is igényli, inkább mindig menni akar, vagy ugye a túratáska ami 25 kilóig van, ott is nagyon szépen elvan.


Súlyra nagyon sokat bír, poénból beleült asszony én pedig megemeltem, szóval 70 kilót biztos elbír :P Nagyon sűrűn szőtt anyagból van, szóval az akkor enged ha rosszul kötöd, vagy eresztesz rajta, meglepően strapás anyagból van. Nem éves korig van, hanem súlyig és méretig szerintem, előbb utóbb te sem akarod már ciipelni a 30-40 kilós gyereket, de ha elég hosszú simán felkötöd, szóval az majd jön.

Kiesni nem esik ki mert rendesen kell kötni, nem egy nagy valami, én is youtube vidiből tanultam.


23F

2016. nov. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hu! De jo, hogy irtal. Koszonom a sok hasznos infot. Sokat segitettel!!!:)
2016. nov. 12. 23:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!