Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kunert Silver babakocsit...

Kunert Silver babakocsit BUdapest, Csepel környékén hol tudok venni/kipróbálni?

Figyelt kérdés
Egy facebook oldalról rendelném, de jó lenne ha előtte ki tudnám próbálni.

2016. dec. 4. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem teljesen a kérdésedre válaszolva... Én is onnan tendeltem babakocsit, igaz egy másik modellt (DadaParadiso Mimi Rózsa) de nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon szereti a kislányom, órákat képes benne aludni. Egy álom benne tologatni a babát, nagyon könnyű (szinte magától megy)😄 Én is látatlanba rendeltem, izgultam is nagyon, hogy jó lesz e, de bátran ajánlom őket mindenkinek, nagyon szuper mind. Ha később lesz másik babánk, tuti, hogy megint tőlük rendelek. Egy ismerősöm is onnan rendelt, nem tudom pontosan melyik modellt, de ő is dicséri nagyon 😊
2016. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged! :) Nagyon szép babakocsikat láttam az oldalon, a bőség zavara miatt szinte alig tudtunk dönteni. :D A mi picinknek egy málna szívű Kunertet veszünk, remélem nem csak szép de még jó kocsi is! :)
2016. dec. 6. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!