Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Megvennétek ennyi pénzért ezt...

Megvennétek ennyi pénzért ezt a kocsit?

Figyelt kérdés
[link]
2016. dec. 20. 21:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Kizárt.
2016. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Indoklást is szívesen olvasok.:)
2016. dec. 20. 21:40
 3/23 Betu ***** válasza:
71%
Nekem nem tetszik túlságosan, ennyi pénzért már csinosabb babakocsit is vehetsz elég otrombának tűnik. Bocsika😐
2016. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Ha jót néztem 120 újonnan egy ilyen.Biztos nem vennék ennyiért ilyet.A mi Peg Perego kocsink újonnan 250 volt,mi egy évesen használtan 50-ért vettük.
2016. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Ennyiért már egy márkás kocsit is kapsz használtan. Nekem nagyon fontos volt a választásnál, hogy jó minőségű és normálisan tesztelt hordozó legyen hozzá. Ez nem az. Ilyen minőségű kocsit újonnan is kapsz ennyi pénzért.
2016. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Biztos, hogy nem. Ha hasznàltan vennék babakocsit, akkor az àra miatt. Nem érzem, hogy egy lassan 3 éves babakocsiért kiadnék 85 ezer Ft- ot amikor az új 120 ezerbe kerül. Akkor ha ezen a 35 ezren múlik szülés utànra rendelném és a gyerek utàn jàró anyasàgiból kiegészìteném.

85 ezerért szerintem lehet jobbat is venni hasznàltan, vagy akàr újat.

2016. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan ennyiért már teljesen újat lehet venni (webshopban). Márkás drága kocsit amúgy sem vennék, de használtat sem, ha új lenne tetszene.
2016. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Biztosan nem
2016. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

Nem. Nekem egészen más szempontjaim voltak, fontos volt, hogy könnyű, kicsireösszecsukható legyen a babakocsi, ez ennek nem felel meg, ránézésre a fél csomagtartót elfoglalja.


Ettől eltekintve túlzásnak érzem a 85 ezer forintot egy olyan kocsiérta, ami újonnan 120-ért kapható, ennél nagyobb kedvezmény kellene nekem ahhoz, hogy használtan vegyem meg. (Kb. annyi az ára, mint az újnak áfamentesen, tehát kb. az áfát engeded el, az amortizációt nem vonod le belőle) Egyébként ár-érték arányban az új kocsi árát is tulzónak érzem, nem csak a használtét.


Azt még hozzátenném, ha a hordozót csak négy hónapig használtátok, akkor a multifunkciós jellegét igen ha,ar elvesztette, tehát emiatt sem éri meg.

2016. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
En biztosan nem. Szerintem a realis ara kb 30.000 ft. Bar igazsag szerint en ennyiert sem vennem meg, mert nem tetszik. De az ar szerintem nagyon nagyon sok. Akinek van 85.000 ftja egy hasznalt babakocsira, az biztosan nem ilyet fog venni.
2016. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!